Atilla Khan

Aracınız
Civic FC5 2018
DH nedir bilmiyorum, sizi de şahsen tanımıyorum.
O yüzden tanıtmaya gerek yok demenize rağmen tanıtma yaptığınız iyi olmuş,
hoşgeldiniz

Aracınız
Civic FD6 2010
hoşgeldiniz

DonanımHaber’in kısaltması.
Forum donanımhaber troll üyeleri ve her başlığı neredeyse çöp olan içerikleri ile ünlüdür.
Donanımhaber ekosisteminin en ünlü familyası olarak donanımhaber ölücüleri vardır. Bunların ünü talk showlara kadar uzanmıştır.
Kısacası üye profili ve forum seviyesi olarak forumumuzun 6-7 gömlek altında olan vasat bir forum.
Umarım oradaki arkadaşlar daha fazla keşfetmezler burayı...

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
hoşgeldiniz

DHF ( Donanım Haber Forum ) hani şu sarı renkli sayfaları olan forum sitesi. Buranın çoğu oradan gelen üyeler sebebi ise o forumun adminlerinin takım tutar gibi marka ve marka fanlarını tutması idi yani VW grubu üye isen sürekli kollarlardı ama Honda sahibi üye isen sürekli ceza keserlerdi üstelik haklı olsan dahi. İşte bu duruma kızan Honda grubu üyeleri oradan kurtulup başka bir forum kuralım diye düşünmeleri neticesinde bu forum kuruldu yani bu forumun en başında ben vardım sonra ayrıldım 5 sene sonra da geri geleyim dedim. ;)

Aracınız
Civic FC5 2018
Bilgilendirme için sağolun arkadaşlar,
anladığım kadarıyla bilinmesine çok lüzum olmayan bir siteymiş. bu yazdıklarınızı okuyunca yeni arkadaşımız darılmasın ama o da aynı kapıya mı çıkıyor yani? :))

Aracınız
Civic FB7 2013
Bilgilendirme için sağolun arkadaşlar,
anladığım kadarıyla bilinmesine çok lüzum olmayan bir siteymiş. bu yazdıklarınızı okuyunca yeni arkadaşımız darılmasın ama o da aynı kapıya mı çıkıyor yani? :))

Yok oraya uğramıyorum artık cunku bilgi yok sürekli goy goy var orada Honda hakkında en doğru bilgiler burada olur cunku çoğu üye araç sahibi burada orada mobileti olan da yazıyo bisiklet kullananda. :LOL:

Aracınız
Civic FB7 2013
Honda FC5 kasa ile satışlarını katladı en çok satan marka bazında 8. sırada fakat en çok satan marka/model konusunda ise 3.sırada yerini aldı. Tebrikler HONDA (y)
NOT : Yeni konu açılmasından rahatsız olanlar olduğu icin burada yazdım buna da karışmazlar umarım. ;):censored:

Geri