Bagaj Altı Kayan Led

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu ürünü ben de araştırmıştım. AliExpressteki ürünlerde geri vitese takınca videodaki gibi beyaz ışık vereninden bulamadım. Sadece sinyal ve frene duyarlı olanları var sanki, bulan olursa aynı üründen takipteyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aluexpresten aldım montajını kendim yaptım bay ada güzel oldu.sinyal ve stop lambasina bağladım.muayenede sıkıntı olur.lakin soketli soketi çıkardığınızda ki 1 dk bile sürmez.muayeneye gidilip takılır soket

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=4721]Vanahal[/MENTION] üstadım. Nerede, nereye yaptırdınız acaba. Malzemeyi kendiniz mi temin ettiniz yoksa yaptırdığınız yerde mevcut muydu malzemeler. Birde muayenede sıkıntı oluyor mu. Sonuçta ekstra ışıklandırma yapıyoruz. Biraz bilgi be tecrübelerini paylaşırsan uzun uzun seviniriz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Canakkeledemisinz? Urunu alirsanuz talks konusunda yardimci olurum

Canakkeledemisinz? Urunu alirsanuz talks konusunda yardimci olurum

Canakkaleliyim ama Çanakkale de değilim :) sanayide çok çalıştım ama bu ışıklandırmayı hiç görmedim Bir sure sonra geleceğim Çanakkale ye kısmet olursa aracınızda bi görmek isterim doğrusu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Suan eruzurmdayim ben.gorev yerim orasi.lakin agustos gibi balikesir canakakle civarlarinda olucam

Aracınız
Civic FC5 2020
Reklam gibi olmasın ama Fatih yedikulede atölye semih yapıyor instagram da birkac video örneğide var istanbuldakiler bakabilir

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri