Bagaj Altı Kayan Led

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
teşekkürler arkadaşlar bir şöförün yapabileceği maximum 64 kombinasyon var her kombinasyon için farklı efektler vermeye çalıştım.
Ayrıca çin ürünlerinde sinyal çıkış yeri başka sinyal verilen yer başka kafa karıştırdığı için ortadan başlattım https://youtu.be/klntIvFr20I
[MENTION=9811]ertugrul5454[/MENTION] aranılan kan gelmiş:)
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ertugrul5454 elinize sağlık bence güzel olmuş :eek:k:

@maksu Hocam kan kalıcı olur inşallah :)

Aracınız
Civic FB7 2012
Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar 120 cm fiyatı 180 tl şu anda 5 adet numune yapmıştım onlarıda bitirdim şu anda devrede ufak tefek değişiklikler yapacağım örneğin giriş voltajını tersde taksanız çalışacak kısa devre koruması yüksek voltaj koruması ekleme yapacağım ayrıca yeni daha parlak ledler sipariş verdim 1 aya hazır olur arkadaşlar unutmayın çin ürünü değildir devre tasarımı ve yazılımı tamamen bana aittir montajına gelince montaj kısmı kolay. Sağ sinyal ve sol sinyalden artı sinyal frenstop ledinden artı sinyal geri vites sinyalinden artı sinyal park sinyalinden (plaka aydınlatma ledi) artı sinyal ve sis sinyalinden artı olarak kontrol kartına giriş yapılıyor ayrıca aküden bir sigorta üzerinden artı kablo sigorta 2 amper olması yeterlidir. Toplam yük 12v 1.2 amper enerji tüketir ama sadece geri viteste :)

montaj aslında çok basıt kontrol kartının giriş voltajına artı ve eksiyi fark etmeksizin bağlayın (devre artı eksiyi ters bağlasanızda çalışacaktır) sinyallerden gelen artı kablolarını bağlayın çalışsın bu kadar kontrol kartı ve ledlerim geldiği zaman videolu anlatacağım

Geri