Civic FC5 Bagajdaki macun hakkında ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar fabrikasyon demek ki sağ olun. Ama görüntü olarak gerçekten çok kötü duruyor avrupa da satılan araçlar kesin böyle değildir. Türkiye de kilere bu kadar özen gösteriliyor maalesef.

Turbey

0
Aracınız
Merhaba Arkadaşlar 1 hafta önce 2019 makyajlı 0 eco elegance aldım bugün sağını solu bir kurcalayayım dedim ne ne var ne yok diye :) Lpg tankının yanındaki plastik köpüğü bir kaldırdım resimdeki gibi sağlı sollu bir sürü macun çekilmiş bunlar nedir? Sizdeki araçlarda da böyle mi? Merak ettim tabi pimpiriklendim hemen araçta hata falan mı var yoksa diye hemen sorayım dedim sizlere de :rolleyes:

Ekli dosyayı görüntüle 255673
Bu fc5 leri bundan dolayı sevmiyorum tamam motor şanzıman güzelde işçilik berbat

Aracınız
Bence bizim üretimde el işçiliği oldukça fazla olduğundan dolayıdır. Aslında birleşim yerlerine zaten çekomastik atılıp üstüne boya atılıyor ama ikinci bir elden geçiyor demek ki. Sorun olacak birşey değil bence.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bence bizim üretimde el işçiliği oldukça fazla olduğundan dolayıdır. Aslında birleşim yerlerine zaten çekomastik atılıp üstüne boya atılıyor ama ikinci bir elden geçiyor demek ki. Sorun olacak birşey değil bence.

Tabi ki orijinal ise sorun yok zaten ama resimde de görüldüğü üzere hiç güzel bir işçilik yok ortada eminim ki avrupa üretimlerinde böyle bir görüntü yoktur.

Aracınız
Tabi ki orijinal ise sorun yok zaten ama resimde de görüldüğü üzere hiç güzel bir işçilik yok ortada eminim ki avrupa üretimlerinde böyle bir görüntü yoktur.
Hocam bencede yoktur. Evet görüntü hoş değil, keşke üzerine boya atılsaydı. En azından halı altında kalmış.

Aracınız
Civic FC5 2019

Sizinki demi hocam 2019 makjaylı mı? Şu görüntü valla bir ayıptır honda için ne diyim severek aldım ama bu görüntü çok üzdü beni gerçekten yakışmıyor.

Geri