Civic FC5 Balık sırtı anten

Aracınız
Civic FB7 2012
balık sırtı antenlerin bazıları boya değilde folyo kaplı oluyor.. bu folyolu olanların özellikle oto yıkamacıların sert su tutması nedeniyle folyosu kalkıyor... işte ızdırap ondan sonra başlıyor; ya sökeceksin yenisini takacaksın ya da o şekilde kullanmaya ( folyosu yırtık şekilde ) devam edeceksin.. tavsiyem bilindik yerlerden, aracın aynı renk kodu ile boyanmış olanlardan alın.

Aracınız
Civic FC5 2019
Tavsiyeniz üzerine fstuningden birebir renk uyumu olan balık sırtı anteni aldım. Yarın montaj yapacağım özellikle dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba? Metreyle ölçüp ortaya yerleştirecem ama arka camdan uzaklığı kaç cm olsun ona karar veremedim, post bu günlerde dikkat ettim ama pek denk gelemedim fc5 lerde tam olarak nereye takılıyor diye. Screenshot_20200710-195615.jpg

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Tavsiyeniz üzerine fstuningden birebir renk uyumu olan balık sırtı anteni aldım. Yarın montaj yapacağım özellikle dikkat etmem gereken bir şey var mı acaba? Metreyle ölçüp ortaya yerleştirecem ama arka camdan uzaklığı kaç cm olsun ona karar veremedim, post bu günlerde dikkat ettim ama pek denk gelemedim fc5 lerde tam olarak nereye takılıyor diye. Ekli dosyayı görüntüle 260486
Piyasada arka camın bittiği noktaya yapıştıranı da, camdan 10 cm ileri yapıştıranı da gördüm. Sağdan ve soldan tam ortalayın, camdan da 10 cm ileri yapıştırın bence güzel durur. ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Piyasada arka camın bittiği noktaya yapıştıranı da, camdan 10 cm ileri yapıştıranı da gördüm. Sağdan ve soldan tam ortalayın, camdan da 10 cm ileri yapıştırın bence güzel durur. ?
Bende biraz ileri düşünüyorum ama kaç cm olacağına karar veremedim teşekkür ederim saygılar.

Geri