Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2020
Sizin de aksesuar 11bin ₺ tutmus

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben o kadar takılmıyorum bu aksesuar konusuna. Bayilerin kar marjı çok düşük bu dönemde, onlar da oradan kazanmak istiyorlar.
Ekim 2019 da 149'a sıfır Eco Elegance aldım, o zaman 3000 lira tutmuştu aksesuar.
Aldığım aracı Eylül 2020'de 227'ye sattım.
Bence fazla takılmamak lazım aksesuar konusuna, sonuçta araç onu fazlasıyla geri kazandırıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
1 aya kalmaz bu fiyatlar burda kalmaz ötv dilimine girer araçlar çünkü bu etik birşey deil sanırım şirket bunu daha fazla sürdüremez

Herkesin aracı aldığı ve aksesuarlara verdiği paralar kendi kararı kendi parası buna saygım sonsuz . Lakin 10+k aksesuar vs istemek bana zorbalık gibi geliyor almazsan aracı unut vs. Yani dışarda 5k tutacak ekipmana 10-12k istemelerini ben çok hazmedemiyorum açıkcası.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2017
İzmir terakki Honda yaklaşık olarak 30bin₺ aksesuar ücreti aliyor malesef
Herkesin aracı aldığı ve aksesuarlara verdiği paralar kendi kararı kendi parası buna saygım sonsuz . Lakin 10+k aksesuar vs istemek bana zorbalık gibi geliyor almazsan aracı unut vs. Yani dışarda 5k tutacak ekipmana 10-12k istemelerini ben çok hazmedemiyorum açıkcası.

İzmir terakki Honda yaklaşık olarak 30bin₺ aksesuar ücreti aliyor malesef

Ben şahsen asla o paraları vermem, başka araç tercih ederim. Ya az Aksesuar parası isteyen yada hiç istemeyen. Yada 2. Elde başka araçlara yönelirim

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende sizin gibi düşündüm aksesuarsiz almak icin siraya girdim simdi bayii yan ciziyor arac gelmiyir diye 2 aydir perisan olmam da cabasi oldu altimdaki araci sattim galiba da vermeyecekler bana elimden de bir sey gelmiyor arac yok diyip susuyorlar mecbur 2013 civic aldim
Ben şahsen asla o paraları vermem, başka araç tercih ederim. Ya az Aksesuar parası isteyen yada hiç istemeyen. Yada 2. Elde başka araçlara yönelirim

SM-M315F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri