Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Merhaba, ben de dün itibariyle 2019 eco elegance (otomatik) sahibi oldum. aracı henüz teslim almadım
Fiyat: 120 bin hurdayı ben ayarladım artı herkese verdikleri hediye paketi (kauçuk paspas, cam nikelajı vs.)
bayii efe plaza

Merhaba, ben de dün itibariyle 2019 eco elegance (otomatik) sahibi oldum. aracı henüz teslim almadım
Fiyat: 120 bin hurdayı ben ayarladım artı herkese verdikleri hediye paketi (kauçuk paspas, cam nikelajı vs.)
bayii efe plaza

Şimdiden hayırlı olsun kardeş, benim gibi sizde aynı fiyata almışsınız :) hediyelerde aynı. Aman seramik kaplama yada kaskonuzu ordan yapmayın. Dışarıdan tanıdığınıza yaptırın daha uyguna gelir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet biz ödüyoruz arabayı aldıktan sonra 1 ay içinde. Hangi renk aldınız ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
beyazı tercih ettim hocam. Seramik kaplamayı da kendim yapmayı düşünüyorum. Bir de kafama takılan şey bazı iletilerde bayii den alınan araçlarda boya hataları olduğu yazıyordu bununla ilgili bir önlem aldınız mı expertize vs soktunuz mu aracı?

beyazı tercih ettim hocam. Seramik kaplamayı da kendim yapmayı düşünüyorum. Bir de kafama takılan şey bazı iletilerde bayii den alınan araçlarda boya hataları olduğu yazıyordu bununla ilgili bir önlem aldınız mı expertize vs soktunuz mu aracı?

Bende beyaz aldım iyi bir tercih yapmışsınız. Aldıktan sonra iyiki beyaz almışım diyeceksiniz. Bu arada expertize sokmadım hocam ben.

Geri