Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

beyazın sıkıntısı taş vurması vesaire hocam.Benim araba 1 seneyi doldurmadı daha bir sürü taş izi var boya çok ince taş en ufak vurmada kaldırıyor boyayı iz yapıyor .
Servise gidince rütuş boyasıyla halledilir sanırım

Şimdiden hayırlı olsun kardeş, benim gibi sizde aynı fiyata almışsınız :) hediyelerde aynı. Aman seramik kaplama yada kaskonuzu ordan yapmayın. Dışarıdan tanıdığınıza yaptırın daha uyguna gelir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam selamlar,
ben de aralık ayında civic eco elegance aldım. 123 pas pas vs. aynı süreç. Lakin seramik kaplattım 7 sene garanti veriyordı kasko da dışarıda sordum 3500 üstü orada pazarlık uğraşma vs 2400 e buldum.
İlk aracım da o yüzden yüksek kasko maliyeti.

beyazı tercih ettim hocam. Seramik kaplamayı da kendim yapmayı düşünüyorum. Bir de kafama takılan şey bazı iletilerde bayii den alınan araçlarda boya hataları olduğu yazıyordu bununla ilgili bir önlem aldınız mı expertize vs soktunuz mu aracı?
Hocam selamlar,
Böyle bir risk alabilirler mi hocam maddi manevi tazminat davası açarsın Honda gibi bir firma bu riski almaz. Ben de sokmadım gerek duymuyorum da olur da satarken böyle birşey çıksa vay onların haline

Bu konuda sıkıntı yaşayan bir üyemiz var. Sonradan kabul etmediler. Fabrika hatasıymışşşş.
Hocam selamlar,
Böyle bir risk alabilirler mi hocam maddi manevi tazminat davası açarsın Honda gibi bir firma bu riski almaz. Ben de sokmadım gerek duymuyorum da olur da satarken böyle birşey çıksa vay onların haline

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Hocam selamlar,
ben de aralık ayında civic eco elegance aldım. 123 pas pas vs. aynı süreç. Lakin seramik kaplattım 7 sene garanti veriyordı kasko da dışarıda sordum 3500 üstü orada pazarlık uğraşma vs 2400 e buldum.

kasko cok yüksek çıkmış hocam siziin neden ? benimde ilk kaskom olmasına rağmen sompodan genişletilmiş tam kasko 1910 TL ye yaptırdım. Sigortam 7. basamakda yalnız.

Hocam selamlar,
123 e hangi paketi aldınız. Ve hangi bayiden. Ve ne zaman ???

Hocam selamlar,

Yaşanan örnekleri var hocam maalesef

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kasko cok yüksek çıkmış hocam siziin neden ? benimde ilk kaskom olmasına rağmen sompodan genişletilmiş tam kasko 1910 TL ye yaptırdım. Sigortam 7. basamakda yalnız.
Valla ben de anlamadım hocam, dışarıda da sigortacı bir arkadaş a sordum bayi de baktı 3500 ve üstüydü sonra ben biraz kendimi çektim kendim bulacağım deyince bayi mapfre ye bildirmiş anca 2400 e buldum.
Sigorta basamağı ne oluyor ?

İlk kez araç alıyorsanız. Seviyeniz 4'ten başlar. Her kazasız sene 1 derece yükselir. 7. Basamağa en iyi fiyat verilir. En yüksek basamakda budur. Tam tersi suçlu kazada derece düşer. Fiyatlar coşar.
Valla ben de anlamadım hocam, dışarıda da sigortacı bir arkadaş a sordum bayi de baktı 3500 ve üstüydü sonra ben biraz kendimi çektim kendim bulacağım deyince bayi mapfre ye bildirmiş anca 2400 e buldum.
Sigorta basamağı ne oluyor ?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri