Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2018
@AHM@KESKİN hocam sen devamlı yaziyorsunya o yüzden arkadaşlar söylemiyordur başka bir sitede de dahi devamlı belirtiyorsun hatta kanıt olarak da bu siteyi gösteriyorsun arkadaşın yazdığı doğru insan bu kadar mı sever kendi aracını kötülemeyi
Ywz arkadaşımızın başına göçük olayı geldiğini öğrenmeden önce donanımhaber de bu sıkıntıyı soran bir arkadaşa 12 Mart tarihinde nokta değiştirmeden verdiğim cevabı aşağı yapıştırıyorum sen yanlış konuşuyorsun. Ben Ywz beyden önce 2018 lerde göçük sıkıntısını söyleyenlere kesinlikle itimat etmiyordum.

''Bütün 2018 modellerinde benim şahsi kanaatim çökme sorunu yok. Ben 2500 km civarı kullandım yok. Civice özel bir forum takip ediyorum bir iki muariz şahsın ben gördüm demesinin haricinde elle tutulur bir kanıt bir resim yok.''

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Fb7 kasanin su anda piyasasi 85-90 civarina yukselmis durumda hatta daha fazla isteyenler dahi var. Fc5'ler de ise durum gercekten vahim 100-105 civarina belki satilabilir duruma getirildi. Sebebi ise cok belli VW grubu kullanan yani DSG sanziman sorunundan beli bukulmus arkadaslarin gazlamasiyla kullanicisini yolda birakmayacak maddi anlamda buyuk zararlara ugratmayacak diger markalarda ki sorunlarin yaninda 'basit' kalacak bir sorunu yaygara yontemiyle insanlari bu arabadan resmen nefret ettirdiler. Oyle ki arabamda gocuk olmamasina ragmen 'lan bu arabalarin bu arabasi gocuyormus' diyerek bastirilmasi sonucu c sutunun bagaja yakin bolumunde kucuk bir gocuk sahibi oldum. Fb7'den inip Fc5'e gecmis biri olarak cok net soyluyorum ki FB7'nin 85-90 ettigi bir piyasada Fc5 en az 115-120 eder. Baskasinin yasadigini soyledigi ama kendi aracinda sikinti olmayan arkadaslara da bir tavsiyem arabanizin tadini cikarin. Para vermissiniz kimsenin keyfinizi kacirmasina izin vermeyin. Bu paralara bu donanimda alinabilecek bir araba varsa hemen satip onu alin.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
İnsanımız araç alıp satarken yüzeysel / görsel ve özellikle de "boya" kriterine bakıyor. Birde bazı "hassas" yada "takıntılı" olduğumuz konular var sanki. Bence göçükte bunlardan birisi oldu gibi. Sonuçta göçük aracın temel fonksiyonlarını etkilemeyen kozmetik bir olay, yanılıyor muyum?

Bende FB7'den FC5'e kısa süre önce geçtim ve FC5 çok bariz olarak daha iyi. Bende @kayhanbozkus arkaşımıza kesinlikle katılıyorum ve arabamın keyfini çıkartıyorum. (Bozuk yolda gelen ve rahatsız eden trim sesini şimdilik saymıyorum ama ?)

Aracınız
Civic FC5 2018
Fb7 kasanin su anda piyasasi 85-90 civarina yukselmis durumda hatta daha fazla isteyenler dahi var. Fc5'ler de ise durum gercekten vahim 100-105 civarina belki satilabilir duruma getirildi. Sebebi ise cok belli VW grubu kullanan yani DSG sanziman sorunundan beli bukulmus arkadaslarin gazlamasiyla kullanicisini yolda birakmayacak maddi anlamda buyuk zararlara ugratmayacak diger markalarda ki sorunlarin yaninda 'basit' kalacak bir sorunu yaygara yontemiyle insanlari bu arabadan resmen nefret ettirdiler. Oyle ki arabamda gocuk olmamasina ragmen 'lan bu arabalarin bu arabasi gocuyormus' diyerek bastirilmasi sonucu c sutunun bagaja yakin bolumunde kucuk bir gocuk sahibi oldum. Fb7'den inip Fc5'e gecmis biri olarak cok net soyluyorum ki FB7'nin 85-90 ettigi bir piyasada Fc5 en az 115-120 eder. Baskasinin yasadigini soyledigi ama kendi aracinda sikinti olmayan arkadaslara da bir tavsiyem arabanizin tadini cikarin. Para vermissiniz kimsenin keyfinizi kacirmasina izin vermeyin. Bu paralara bu donanimda alinabilecek bir araba varsa hemen satip onu alin.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Mükemmel hocam..Şiddetle katılıyorum ve de tavsiye ediyorum...Böyle insanlar yüzünden piyasasi bu hale geldi...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence toplu olarak malum siteye ilan verelim 115-120 bin civarında piyasa canlansın:)
Siz böyle yazınca aklıma eski bir arkadaşımın pert olan aracına sigortadan daha fazla para alma girişimi geldi :ROFLMAO: Sigorta aracına satış fiyatının bayağı altını ilk teklif ettiğinde aynı yıl ve model araba resimleri bulup sahibindende 20 tane ilan açıcam, sigortaya bu ilanları örnek gösterecem ve hakkımı sonuna kadar alacam diye anlatıyordu, yapıp yapmadığını bilmiyorum :ROFLMAO:

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Siz böyle yazınca aklıma eski bir arkadaşımın pert olan aracına sigortadan daha fazla para alma girişimi geldi :ROFLMAO: Sigorta aracına satış fiyatının bayağı altını ilk teklif ettiğinde aynı yıl ve model araba resimleri bulup sahibindende 20 tane ilan açıcam, sigortaya bu ilanları örnek gösterecem ve hakkımı sonuna kadar alacam diye anlatıyordu, yapıp yapmadığını bilmiyorum :ROFLMAO:
Bence yapsak hem satılık ilanı olanlar bize dua eder hem de piyasası düzelir:)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence yapsak hem satılık ilanı olanlar bize dua eder hem de piyasası düzelir:)
Denemesi bedava hocam :)
Ama zaten Mart sonunda ÖTV indirimi bittiğinde sıfır fiyatları 10bin civarı artacaktır, buna istinaden ikinci ellerinde ortalama 5-10bin arası artacağını düşünüyorum.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Bu civiclerin eski modelleri hep daha pahalı oluyor nedense:) fd6, fb7 muadillerime göre hep daha pahalı nedense ama fc5 öyle değil gerçi fc5in sıfırı da 120ye hurdalı şekilde alınırken ikinci ele kimse 115 vermez. Ben de araç alırken ne alacağımı bilememiştim ikinci elleri çok değerlendiği için civic aldım umarım bahtsızlıkla piyasayı bozmam:)

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu civiclerin eski modelleri hep daha pahalı oluyor nedense:) fd6, fb7 muadillerime göre hep daha pahalı nedense ama fc5 öyle değil gerçi fc5in sıfırı da 120ye hurdalı şekilde alınırken ikinci ele kimse 115 vermez. Ben de araç alırken ne alacağımı bilememiştim ikinci elleri çok değerlendiği için civic aldım umarım bahtsızlıkla piyasayı bozmam:)

Valla ben toyotayı bırakıp geldim :) umarım bu konuda benide üzmez piyasa anlamında :))

Geri