Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FD6 2008
Onu geçelim yıllarca bayide çalıştım öyle fiyat yok geliş şu gidiş bu diye kime ne kadar koparırlarsa aynı gün aynı an aynı araçta 10-12 farklı sattıklarını bilirim

Nu
Bayiler artık ilk satışta çok kâr etmesede olur. Sattığı birçok araç genelde bakım yaptırmaya kendine geldiği için, ne kadar çok müşteri o kadar para demek oluyor. Mesela İstanbul Anadolu yakasında en çok satan bayi bence ayışığı. Çünkü ben ikinci el araç araştırırken İstanbul Anadolu yakasında bulduğum ve konuştuğum araçların çoğu ayışığından alınmış, bakımları orada yapılıyor diyorlardı. O nedenle bayiler arası fiyat farkı çok oluyor. Ne kadar çok satış o kadar iskontoda alıyorlar galiba

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Mersinde 2001 krizinde bir arkadaşımın babası elindeki 3 yıllık Corolla ile yeni kondisyondaki ev takası yapmışlardı, şu anki lüks segment araç fiyatlarını görünce bu otomobil fiyat işinin sonu nereye varacak cidden merak ediyorum (özellikle 2016 başında arkadaşımın 136bine aldığı C200d'nin sıfırının şu anda 400bin olduğunu düşününce ?)

Aracınız
Civic FC5 2019
Otomobil fiyatları artıyor da esas mesele cepteki paranın pul olması. Dolarla kazansak sorun olmayacak ama TL kazanıp dolar bazında harcıyoruz. Saçma sapan vergiler de cabası. Bu gidişle araç almak hayal olacak Emeği geçenler sagolsun...

Geri