Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Benim aldığım kocaeli haldız hiç lafını etmedi. Sormadım bile MTV yi. Direk ödediler. Ayrıca bu aksesuar olayı çok ilginç. Ne aksesuar ne de başka bir şeyde direttiler. Hatta aksesuar almak istersem bunu maliyetine vereceklerini belirttiler ki öyle de oldu. Bazı ekstraları bayi karı olmadan verdiler. Ayrıca komple cam filmi, kaput, tampon ve iki çamurluk için film kaplattırdım. Onu da maliyetine yaptırdılar, bayi kendi elemanına değil bu işi yapan eskiden sonax kocaeli bayisi işleten bir arkadaşa yaptırdılar elemanı ile birlikte neredeyse tam gün sürdü işlem yaptılar. Çok memnun kaldım. İşlemler servisin içinde yapıldı bu arada (1200 TL). Sanırım bu işlemler ve MTV olayı bayilerin inisiyatifinde. O sebeple kocaeli haldızdan ben çok memnun kaldım.

Bende ocakta sakarya sandıkçıdan sıfır araç aldım. Mtv yi bayi ödedi. Her bayinin sistemi farklı sanırım. Veyada her geçen gün fırsatçılık artıyor. Adamlar yok satıyor gerçekten. Birde halen piyasadaki diğer araçlara kıyasla fiyatları daha iyi, bayiler bunun farkında malesef

Arkadaşlar, websitesinde baktığım bazı paketlerde tüm özellikler (-) şekilde, bunun anlamı nedir ? İmalatı yok mu ?

Ekli dosyayı görüntüle 260030
Prestij ve güvenlik paketler türkiyemiz de ilkez satışa çıktı pandemiden ötürü. O yüzden bilgileri girilmemiş. İngiltere üretimi araç bunlar. Büyük ihtimallede türkiyede bu paketler artık kalacaktır.

Prestij ve güvenlik paketler türkiyemiz de ilkez satışa çıktı pandemiden ötürü. O yüzden bilgileri girilmemiş. İngiltere üretimi araç bunlar. Büyük ihtimallede türkiyede bu paketler artık kalacaktır.
Sanki birkaç gün önce gördüm gibi hatırlıyorumdum, sonradan kaldırdılar sanmıştım. Şubat 2021 de fabrikanın kapanacığını düşünürsek ne kadar kalıcı olacak merak ediyorum. Ya da bu fiyatlar ne olacak :-/

Sanki birkaç gün önce gördüm gibi hatırlıyorumdum, sonradan kaldırdılar sanmıştım. Şubat 2021 de fabrikanın kapanacığını düşünürsek ne kadar kalıcı olacak merak ediyorum. Ya da bu fiyatlar ne olacak :-/
Hocam kalmaz artık bunlar son araçlar 2021 den sonra honda artık üretmez ve bu fiyatlarda burda kalmaz artar

Katılıyorum, hep istemişimdir arka koltuklarda ısıtma olsun.Türkiye'de üretilen aracı en dolu haliyle bize reva görmüyorlar,sanki bedava veriyorlar.

Bu hafta ciddi olarak 1.5 elegance AT + güvenlik paketi düşündüm, kayseriyi aradım eylül ayına gelebilir dedi. Şu anki fiyat 202.500 tl. Daha sonra maddi olarak beni yoracağına karar verdim başka bayi aramadım. Şubat 2021 fabrika kapanacak olunca acaba fırsat kaçıyor mu diye alıp almamakta arada kaldım şimdi, sıkıntıya girdiğime değer mi acaba??!!

Geri