Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Honda CRV

clioların bile 200 bandı üzerine çıktığı piyasada, alınabilecek en iyi araba honda civic hala.

hocam öylede alınamıyor sorun orada :) adamlar ne fiyat verebiliyor ne sipariş alıyor :( Araçlar gelecek mi gelmeyecek mi bence o bile kesin değil. Gelirsede artık fiyatlar +50k zamnlanmış olur heralde.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bence bayilerde artık BİR PAZARLAMA ve KÂR etme TAKTİĞİ güdüyorlar arkadaşlar telefonla değil yüzümüze görüşerek bir sonuç elde etmek lazım araç ekim ayına gelene kadar 2-3 bin daha zam görürse Ağustos’ta çektiği arabayı ekimde verse 3 bin daha kazanmış olacakları için bir sarış stratejisi gibi duruyor FİAT VE RENO 1 hafta 10 güne veriyor araçlarını arkadaşlar ama diğer markalar Toyota da dahil bı stratejiyi güdüyor diye düşünüyorum

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar

Honda 1.6 eco elegance 2020 almak istiyoruz. İstanbuldaki bayilerinden neredeyse hepsiyle telefonda görüştük ama nedense sanki hepsi zorla konuşuyor gibi. Araç satmak için değilde bir an önce telefonu kapatmak istiyor gibi konuşuyor. Elimizde nakit para var 0 araba alamıyoruz gerçekten şaka gibi. Neredeyse tüm plazalar ekim kasım sıfır araçların geleceğini söylüyor, telefonda o halde plazanıza gelip ön sipariş oluşturabilir miyiz dediğimizde şuanda net fiyatları belli olmadığı için ön siparişte alamıyoruz diyorlar. Yani şu durumda ne yapmak gerekiyor ? Ekim kasımda direk bayiye gidip alabileceğiz mi ? yoksa ekim kasım gibi gidip ön sipariş verip aralık veya 2021 ocak gibi teslim mi alacağız ..

Yakın tarihlerde İstanbuldaki bayiler ile görüşüp bilgi alan varsa geri dönüşlerini bu konu altında paylaşırsa gerçekten çok sevinirim.

Şöyle söyleyim size şuanda Eco elegance bir üst donanım olan excutive Eco modeliyle arasında baya fiyat fark olması nedeniyle bütün talebi toplamış durumda herkes bayilerden Eco elegance talep ediyor bu yüzdende bulmanız zorlaşıyor , 2 gün önce bir Facebook grubunda gördüğümde Eco elegance izmirde vardı bir araç sanırım ama Honda 230 üstü aksesuarli bir fiyat söylüyormuş sanırım eğer gönderiyi bulabilirsem paylaşırım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Daha ne kadar in sipariy almayacaklar çok garip! Zaten 6 bin lira zam yaptılar, 203.700 oldu liste fiyatı. Ön sipariş almak zorundalar artık.

Bu paralara keşke alabilsek hocam bu arabanın bir düşündürücü yanı 50 lilik vergi diliminde ayda iki zam yediğini düşünürsek hondanin bu aracın Eylül ortası gibi bu aracın aksesuarla birlikte 240 olabileceğini düşünüyorum excutive ecodaki gibi

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu paralara keşke alabilsek hocam bu arabanın bir düşündürücü yanı 50 lilik vergi diliminde ayda iki zam yediğini düşünürsek hondanin bu aracın Eylül ortası gibi bu aracın aksesuarla birlikte 240 olabileceğini düşünüyorum excutive ecodaki gibi
Gerçekten bu kadar olabilir mi diyeceğim ama şaşırmamak gerek☹️

Aracınız
Civic FC5 2020
Şimdi bayi ile konuştum Eco elegance in çıplak fiyati 108 bin TL imiş yüzde 60 vergiye daha 12 bin TL var 2 ayda o kadar da zam gelmeyeceğini umut ediyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nasıl ya? Daha 10 gün evvel 103.700 e yeni yükselmişti liste fiyatı. Nereden aldınız bu fiyatı? Artık fiyatlar dansöz gibi ya !

Aracınız
Civic FC5 2020
Şimdi bayi ile konuştum Eco elegance in çıplak fiyati 108 bin TL imiş yüzde 60 vergiye daha 12 bin TL var 2 ayda o kadar da zam gelmeyeceğini umut ediyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umarım hocam keşke hiç gelmese tersine düşse ama içimizde olduğumuz ekonomide ben hiç bir şeye sürpriz demiyorum.

Geri