Bijon saplama kirilmasi

kara82

0
Aracınız
Araci aldigimda bijonlardan biri yoktu. Bijonun baglandigi saplama tabir edilen kismi kirilmis. Lastik tamircileri yapmiyor. Sanirim tekerin baglandigi saplamalarin sabitlendigi bir kisim var. Onun sokulup kirik saplamanin bir sekilde cikartilmasi gerek. Bunun icin yetkili servise gitmeye gerek var mi yoksa sanayide kolayca halledilebilecek onemsiz bir is mi

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar merhaba,
1 ay önce 2013 FD7 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Geçen gün lastikçiye gittiğimde farkettik arka tekerin bir bijon kırılmış içinde kalmış. Lastikçi internetten al getir biz sökeriz usta da saplamayı çıkartır dedi. İnternette ne kadar aradıysam bulamadım bir yerde buldum onu da sipariş verdikten sonra adam bana deneyerek anlarsınız uyumlu olup olmadığını dedi. Şimdi gelen bijon takımı olmazsa ne yapıyım, önümüzdeki ay aracın bakımı var serviste mi taktırıyım yoksa alabileceğim bir yer var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7345]efsane190789[/MENTION] İsterseniz yedek parça olarak servisten satın alabilirsiniz ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

mert11

0
Arkadaşlar merhaba,
1 ay önce 2013 FD7 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Geçen gün lastikçiye gittiğimde farkettik arka tekerin bir bijon kırılmış içinde kalmış. Lastikçi internetten al getir biz sökeriz usta da saplamayı çıkartır dedi. İnternette ne kadar aradıysam bulamadım bir yerde buldum onu da sipariş verdikten sonra adam bana deneyerek anlarsınız uyumlu olup olmadığını dedi. Şimdi gelen bijon takımı olmazsa ne yapıyım, önümüzdeki ay aracın bakımı var serviste mi taktırıyım yoksa alabileceğim bir yer var mı?
Benim önceki aracimda yeni lastik takan dengesiz bijonu kırdı kaynakci ya gittim bijona demir kaynatti ve çevirerek çıkarttık. torna ile uğraşmadan hallettim.Saygılar

FD6 ELEGANCE AT 2010

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Benim önceki aracimda yeni lastik takan dengesiz bijonu kırdı kaynakci ya gittim bijona demir kaynatti ve çevirerek çıkarttık. torna ile uğraşmadan hallettim.Saygılar

FD6 ELEGANCE AT 2010

Doğrudur.. Ben de bakım için servise gittiğimde bijon takımını verdim kendileri taktılar.. Artık hangi yöntemle yaptılar bilemiyorum..

mert11

0
Arkadaşlar araç s modunda 2 vites te rampa da kaçıyor bütün internete fd6 2 vites te kesinlikle kacirmaz diyorlar problem midir anlamadım. Başka hiç bir şikayetim yok. Sadece geri kaçırdığını farkettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba
Bugun tekeri degistirirken on bijondan 1 tanesini kirdilar. Su an 4 bijon var. Bu haliyle uzun yola cikmanin bir zarari var mi?

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri