Biri bilerek aracımı çiziyor nasıl bir kamera önerirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2021
Biri bilerek aracımı çiziyor kaç defa oldu. Birde arka tampon falan sürtülmüş. Anormal derecede çok fazla sorun yaşıyorum.
Sürekli ve uzun süre kayıt yapabilen mümkünse aracın sol ve sağ tarafını da gören bir sistem öneriniz var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Aracınız
Biri bilerek aracımı çiziyor kaç defa oldu. Birde arka tampon falan sürtülmüş. Anormal derecede çok fazla sorun yaşıyorum.
Sürekli ve uzun süre kayıt yapabilen mümkünse aracın sol ve sağ tarafını da gören bir sistem öneriniz var mı?

Şimdiden teşekkürler.
Arabayı kamera kaydı olan bir yerin önüne de koyabilirsiniz. Genelde apartmanların çoğunda var artık.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam çok can sıkıcı bir durum. Ön arka kayıt yapan kameralar var. Fakat yanlardan çekim yapan var mı bilmiyorum. Onunla beraber çevrenize yakın dükkanların çift taraf kamerası olan var ise dükkan önünede parkedebilirsiniz. Dükkan sahibinide bilgilendirme yapın. Anormallik farkedince kayıtlara bakılır. Hasbelkader yakaladın. Benim adımada bir kaç defa vur.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Ön-arka araç kameraları var, park modu olanlardan alırsanız 64 gb hafıza kartı ile 4-7 gün arası sürekli kayıt alır.
Park modlarında 6-8-10 fps ile çekim yapar ama herhangi bir şey varsa görünür.
Hatta bazı öğrenci servislerinde görmüştüm, 4 tarafa da kamera taktıranlar vardı.

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, xomai 70 mai Pro plus modelini aldım, sadece ön, isterseniz arka kamerası da var. Aküden direk bağlantı da yaptırdım. Gayet memnunum, tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
İlyas Aksoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Aracınız
Civic FC5 2020
Park halimde kayıt için maalesef hondanın aküsü yeterli olmayabilir ama emin değilim deneyen varsa yazar zaten.tavsiyem aracınızı çizeni tespit etmek için powerbank ile bir kamera kurup kaydedebilirsiniz

LYA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri