Brake hold ve el freni

Aracınız
Arkadaşlar brake hold ve el freni kullanım şekli ve farkları hakkında ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam cok dik bi yokusta ayaginiz frende iken brake holda basinca ayaginizi frenden cekebilirsiniz gaza bastiginiz anda fren devre disi kalir ve kaymadan gazla baslarsiniz. yani otomatik devre disi kalan fren dir

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mRocK

0
Aracınız
Brake hold ve el freni

Arkadaşlar brake hold ve el freni kullanım şekli ve farkları hakkında ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kardeşim el freni bildiğimiz el freni farkı gaza bastığınız da otomatik freni bırakır. BrakeHold ise aktif ettiğinizde mesela kırmızı ışıkta durduğunuzda km 0 olduğunda devreye girer ve ekranda yeşil bir A yazar bu durum da ayağınızı frenden çekebilirsiniz araç sizin yerinize fren yapacaktır ve yine gaza bastığınızda iptal olacaktır. BreakHold tuşunu her aracı çalıştırdığınızda bir kez basın motor durana kadar çalışacaktır.

2016 Elegance Eco AT

Brake Hold en sevdiğim fonksiyonel özellik....
Araca binip çalıştırdıktan sonra bir kez basmaniz yeterli stop edene kadar ancak park esnasında kapatmayı unutmayınız yoksa arac bir anda firlayabilir gaza bastiginizda hele mesafe yakınsa mazAllah...??
Birde arkadaşlar elfreni hangi durumda otomatik olarak devreye giriyor??? Emniyet kemeri takılıyken gaza bastigimiz anda devreden çıkıyor ama hangi şartlarda devreye giriyor otomatik olarak onunda bir yöntemi vardı sanki ama unuttum...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mRocK

0
Aracınız
Brake Hold en sevdiğim fonksiyonel özellik....
Araca binip çalıştırdıktan sonra bir kez basmaniz yeterli stop edene kadar ancak park esnasında kapatmayı unutmayınız yoksa arac bir anda firlayabilir gaza bastiginizda hele mesafe yakınsa mazAllah...
Birde arkadaşlar elfreni hangi durumda otomatik olarak devreye giriyor??? Emniyet kemeri takılıyken gaza bastigimiz anda devreden çıkıyor ama hangi şartlarda devreye giriyor otomatik olarak onunda bir yöntemi vardı sanki ama unuttum...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vites D'de ve durmuş pozisyondayken kemeri açtığınızda devreye giriyor

2016 Elegance Eco AT

Aracınız
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 2017 civic executive eco at aracım var. Araç çok dolu 1 haftadır kullnaıyorum halen tüm özelliklere tam olarak halim değilim. Aklıma takılan ve benim için önem arz eden bir konuyu ararken bu sayfaya takıldım. Aracın elektronik el freni gaza basıp hareket ettiğimizde çok nadiren otomatik iniyor çoğu zaman inmiyor sistem el frenini indirin diye uyarıyor. Tam olarak mantık nedir aydınlatabilir misiniz??? Şimdiden çok teşekkürler...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 2017 civic executive eco at aracım var. Araç çok dolu 1 haftadır kullnaıyorum halen tüm özelliklere tam olarak halim değilim. Aklıma takılan ve benim için önem arz eden bir konuyu ararken bu sayfaya takıldım. Aracın elektronik el freni gaza basıp hareket ettiğimizde çok nadiren otomatik iniyor çoğu zaman inmiyor sistem el frenini indirin diye uyarıyor. Tam olarak mantık nedir aydınlatabilir misiniz??? Şimdiden çok teşekkürler...
Aracınız öncelikle hayırlı olsun. Aşağıda kullanma kılavuzuna ait görüntü var. Size tavsiyem 100 bin lira para verdiğiniz aracın kullanma kılavuzunu okuyun. Aracın özelliklerini bilerek kullanmak çok büyük zevk veriyor. Keyifli sürüşler.

8a7b8ff33d2a44987371ffb1dc898685.jpg

b07feb2fe8d2ff21bb5658d2218d8940.jpg

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Efsane bir özellik..
Kemer takınca bas gaza git, sökünce otomatik devreye girsin. El frenini tamamen unuttum zaten, şirket aracında da el freni tuşu arıyordum geçen gün dalga geçtiler :D
100 binlik araba insanı anca bu kadar burjuva hissettirebilir :D

Geri