Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Makyaj ampüllerini hangi tip aldınız? Neden uymadı, foto ekleyebilir misiniz?
Tabii ki, Çin'den almıştım 10 adet aşağıdaki resmideki ledleri, hepsine uydu ama makyaj aynasının ampülü diğerlerinden farklıymış, ince uzun boru gibi çift taraflı bir ampül, dolayısıyla bir tek oraya uymadı.Screenshot_2020-06-09-12-15-25-572_com.alibaba.aliexpresshd.jpeg

aykutoğlu

Özel Üye
Makyaj aynaları (elimdeki lambalar uymadı) ve plaka lambaları hariç tüm iç lambaları, kapı altı lambalarını, torpido ve bagaj lambasını ledle değiştirdim.

Kapı eşiklerini söküp karbon folyo ile kapladım ama kaplamaz olaydım hem çok yoruldum hem de yorulduğuma değmedi, şeffaf renk olsun diye aldığım folyo kalitesiz çıktı, hem çok zor yapıştı hem de 1 günde kendini bazı yerlerden bırakmış, ayar oldum durduk yerde iyi mi? Ama kırmadan söküp takmayı başardım.Ekli dosyayı görüntüle 259783Ekli dosyayı görüntüle 259784Ekli dosyayı görüntüle 259787Ekli dosyayı görüntüle 259788Ekli dosyayı görüntüle 259789Ekli dosyayı görüntüle 259790

Kaplama işini kıvrımlı yerlerde folyoyu germeden fön makinası ile iyice ısıtarak yapmanız durumunda kalkma olmuyor

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Kaplama işini kıvrımlı yerlerde folyoyu germeden fön makinası ile iyice ısıtarak yapmanız durumunda kalkma olmuyor

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Isıttım, aşırı ısıtınca hatta hamur gibi oluyor folyo, bir ara makine çok ısınmış soğumasını bekledim tekrar çalışsın diye ama sonuç ortada.

Makyaj lambası da şu şekilde:Screenshot_2020-06-09-12-41-01-746_com.android.chrome.jpeg

aykutoğlu

Özel Üye
Arabayı almadan önce aldığım aksesuarların bile kısmını daha yaptım
Hepsi çift taraflı bantlı olduğundan havaların ısınmasını bekledim dışarıda 30 arabanın içinde 50 derece sıcakta baya bunaltıcı oldu

Tweeter halkası kaplaması
Kapı açma kolu kaplaması
Kol dayama kaplaması
IMG_2232.JPG

Havalandırma üst menfez kaplaması
Havalandırma yan menfez kaplaması
Kontrol panel kaplaması
IMG_2234.JPG

Gösterge paneli kaplaması
Direksiyon alt kaplaması
Savanini sport paddle shift
IMG_2238.JPG

Orta havalandırma kaplaması
Klima kontrol halka kaplaması
Orta konsol yan kaplaması
IMG_2240.JPG

Tweeter halkası kaplaması
Kapı açma kolu kaplaması
Kol dayama kaplaması
Üst ve yan havalandırma menfez kaplaması
Torpido gözü kaplaması
IMG_2243.JPG

Aynı işlemler arka kapılar içinde yapıldı birde arka koltuk arası bardaklık kaplaması var resmini unutmuşum beynim pişti şu an tuzlu ayran içiyorum
Daha dış aksesuarlar var ama bu günlük bu kadar yeter

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

aykutoğlu

Özel Üye
Isıttım, aşırı ısıtınca hatta hamur gibi oluyor folyo, bir ara makine çok ısınmış soğumasını bekledim tekrar çalışsın diye ama sonuç ortada.

Makyaj lambası da şu şekilde:Ekli dosyayı görüntüle 259795

Makyaj aynası için bunları alabilirsiniz

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2020
FC 5 kapı kollarındaki döşemelerin üzerleri için sipariş verdim. Zira buraya yapılan deri kaplama vesaire kapıyı açmak falan gerektiği için kolaya kaçmış oldum ve muhtemel şak diye zaten oturacak.
Daha önce de Çamkıran dan kumaş olan orta konsul için karbon fiber almıştım. Süper oldu. Türkiye den alınca maliyeti çok gibi oldu ama aliexpress den indirimsiz alınca hemen hemen aynı fiyata yakın olabiliyor.

Eğer almak isteyen olursa aliexpress üyelik davet linki atayım. Burdan alırsanız ilk üyelikte normalde 2 dolar indirim yerine 4 dolar indirim belki daha fazladır.
üyelik referans linki

Bugün ayrıca yanlış renk aldığım gözlük kutusundan bir tane daha sipariş verdim. Bu sefer gri yanş doğru renk. Aldığımı ise maliyetine Ankara dan biri istedi yolladım.

Bir önce gelen gözlük kutusuna 16 lira postacıya gümrük için ödedim.

Aracınız
Civic FC5 2020
paylaşırım inşallah. Geçen sefer yanlış renk aldığım gözlük kabı 10 günde gelmişti. Bunlarda aynı sürede gelirse süper olur. Birde gümrük ne kadar tutacak bakalım

Aracınız
Civic FC5 2017
Makyaj aynaları (elimdeki lambalar uymadı) ve plaka lambaları hariç tüm iç lambaları, kapı altı lambalarını, torpido ve bagaj lambasını ledle değiştirdim.

Kapı eşiklerini söküp karbon folyo ile kapladım ama kaplamaz olaydım hem çok yoruldum hem de yorulduğuma değmedi, şeffaf renk olsun diye aldığım folyo kalitesiz çıktı, hem çok zor yapıştı hem de 1 günde kendini bazı yerlerden bırakmış, ayar oldum durduk yerde iyi mi? Ama kırmadan söküp takmayı başardım.Ekli dosyayı görüntüle 259783Ekli dosyayı görüntüle 259784Ekli dosyayı görüntüle 259787Ekli dosyayı görüntüle 259788Ekli dosyayı görüntüle 259789Ekli dosyayı görüntüle 259790
Çok güzel olmus ama keşke folyo kalıteli olsaymıs bırakmasaymıs sizin rengede cok uyumlu olmus araca cok değişik bir hava kattığı kesin . Folyo yu nerden aldınız acaba hocam

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri