Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Çok güzel olmus ama keşke folyo kalıteli olsaymıs bırakmasaymıs sizin rengede cok uyumlu olmus araca cok değişik bir hava kattığı kesin . Folyo yu nerden aldınız acaba hocam

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim, dediğiniz gibi keşke bırakmasaydı, bazı yorumlardan dolayı kalitesiz olmasından şüphelenmiştim ama kaliteli olup da bu renk olanını bulamamıştım, kaliteliler hep siyah renk, ben de o kısım siyah olsun istemiyorum, şunu almıştım;

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende nobel reklamın web sitelerinde sattığı 8 cm eninde folyo almıştım. Bakalitleri sökmeden üzerlerine direk uyguladım ama elbette uygulayamadım. Bakalit üzerini hiç tutmuyor zira bakalit (eşiklerin plastik yeri) pürüzlü olduğu için hava boşlukları fön makinesi ile bile yapışacağını sanmam. Belki komple sökülüp ısı tabancası ile yapılabilir ama bize göre iş değil. Biz sökerken kırarız.
Fakat eşiklerin metal kısımlarında fena değil. Videosunda sadece su veya hafif sabunlu su ile temizlik yapıyorlar. Araç zaten temiz ben sadece ıslak mikrofiber ile güzelce sildim ve folyonun malum tek tarafı yapışkanlı aynı bant gibi yapıştırdım. İçinde oluşan hava boiluklarını da plastik bi sıyırma spatula gibi bişey yollamışlardı onunla dışarı attırabildiğim kadar attırdım. Gayet iyi sayılır. Kirlenince söküp yeni folyo yapıştırım. 10 metre falan gelmişti zaten.
Sağlıkla kalın

Bende nobel reklamın web sitelerinde sattığı 8 cm eninde folyo almıştım. Bakalitleri sökmeden üzerlerine direk uyguladım ama elbette uygulayamadım. Bakalit üzerini hiç tutmuyor zira bakalit (eşiklerin plastik yeri) pürüzlü olduğu için hava boşlukları fön makinesi ile bile yapışacağını sanmam. Belki komple sökülüp ısı tabancası ile yapılabilir ama bize göre iş değil. Biz sökerken kırarız.
Fakat eşiklerin metal kısımlarında fena değil. Videosunda sadece su veya hafif sabunlu su ile temizlik yapıyorlar. Araç zaten temiz ben sadece ıslak mikrofiber ile güzelce sildim ve folyonun malum tek tarafı yapışkanlı aynı bant gibi yapıştırdım. İçinde oluşan hava boiluklarını da plastik bi sıyırma spatula gibi bişey yollamışlardı onunla dışarı attırabildiğim kadar attırdım. Gayet iyi sayılır. Kirlenince söküp yeni folyo yapıştırım. 10 metre falan gelmişti zaten.
Sağlıkla kalın
Emin olun hiç zor değil, yukarı doğru çekince rahatça geliyor, tersi şeklinde de takılıyor, bence kaliteli bir folyo rahatça yapışacak ve bırakmayacaktır, araştırmama göre suyun içinde de yapılabiliyormuş bu folyo işi, bir daha yaparsam o şekilde yapacağım, hem daha kolay hem de hava kabarcığı kalmıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Makyaj ampüllerini hangi tip aldınız? Neden uymadı, foto ekleyebilir misiniz?
#Aliexpress TRY 19.34 20%OFF | 4 renk T10 W5W 4014 24SMD 12V LED araba çatı okuma ampuller gövde lambası dekorasyon aksesuarları Honda Civic için 2016 - 2019

Kardrsim su seti siparis ettim bire bir uyumlu fc5 ile uyguladim cok da guzel.oldu ama arka tavan isigi maalesef.oturmadi onun yerine bagaja takilacak olani takmak zorunda kaldim fc5 olarak tasarlamislar ama arka taraf sikintili idi alip takanlar var hatta belki makyajli kasa oldugundan dolayi farki da olabilir

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri