Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Hkoltas Sırıtmıyor, güzel olmuş. Genel olarak siyah ve beyaz karışımı çok kullanılmış. Size kırmızı bir Typer logosu net belli eder kendini. Aracınız spor modifiyeli hani bir yerler kırmızı olsa fena olmaz. Tabiki öncelikle sizin beğenmeniz gerekiyor. Biz tribündeyiz.
Ek olarak kasis ve kaldırımlara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

@Hkoltas Sırıtmıyor, güzel olmuş. Genel olarak siyah ve beyaz karışımı çok kullanılmış. Size kırmızı bir Typer logosu net belli eder kendini. Aracınız spor modifiyeli hani bir yerler kırmızı olsa fena olmaz. Tabiki öncelikle sizin beğenmeniz gerekiyor. Biz tribündeyiz.
Ek olarak kasis ve kaldırımlara biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Bu kırılıp degistirdigim maalesef 3.karlık insaAllah bu son olurtyper önerinizde en kısa zamanda degerlendiricem öneriniz için tesekkur ederim

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar bana fikir verirmisiniz bu yapıştırdığım çamurluk ventleri olmuşmu yoksa cingene işimi oldu

Bence çok hoş duruyor, güle güle kullanın. Araçtaki siyah-beyaz dengesi de hoşuma gitti, çok şık ve sportif bir hava katmış.

S

Silinen üye 20336

Guest
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaslar bu baslik altinda hondaniza bugun neler yaptiniz onlari yazabilirsiniz :) ornegin cam filmi yaptirdim vs gibi :)

Tapatalk
Bende dün İzmir 2.sanayide honda civic FB7 aracıma cam filmi yaptırdım ve sol kısa far ampul arızası vardı Philips d2s ile değiştirdim.! Polen filtresi siparişi verdim?

S

Silinen üye 20336

Guest
Bende dün İzmir 2.sanayide honda civic FB7 aracıma cam filmi yaptırdım ve sol kısa far ampul arızası vardı Philips d2s ile değiştirdim.! Polen filtresi siparişi verdim?
Özer Bey aramıza hoş geldiniz.

Aracınıza yaptırdığınız cam filmi ve ampül montajı ile polen filtresi siparişiniz hayırlı olsun. ???

Forum kuralları gereği tanışma bölümde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Tanışma mesajınızı aşağıdaki başlıklara uygun şekilde yapasanız memnun oluruz.
1. Ad Soyad :
2. Yaş:
3. Yaşadığınız Şehir:
4. Aracınızın Marka ve Modeli:

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar bana fikir verirmisiniz bu yapıştırdığım çamurluk ventleri olmuşmu yoksa cingene işimi olduEkli dosyayı görüntüle 254208Ekli dosyayı görüntüle 254209Ekli dosyayı görüntüle 254210

ÇOK GÜZEL OLMUŞ GÜLE GÜLE KULLAN AYNALARIDA SİYAH YAPARSAN FAR YIKAMALAR LA DAHA HOŞ DURA BİLİR BENCE AMA ARAÇTA SİZİN ZEVKTE GÜZEL DURUYOR APAÇİ İŞİ DEĞİL

Geri