Cam Filmi, Rüzgarlık, Kapı Eşik Sökme Hk.

Hastane otoparkı hararetli bir şekilde film sökme çalışmaları, ben sökmeyeceğim , kacabildigimiz yere kadar,,
Bir muhabbet oldu , seneye karartmalı camlar da yasaklanacakmış hiç mantıklı gelmedi var mi öyle bir bilginiz,,
1c6ef1b83c72ebc19f8d0d17b3e7a908.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

celvan

0
Aracınız
Güvenlik amaçlıymış cam filmi söktürme işleri..
Yakında güvenlik amaçlı evdeki perdeler de kalkarsa hanımla iyice papaz oluruz, daha taksitleri bitmedi :(((

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Insanda heves bitakmiyorlar ki uyusturucu filan satmak lazim ya da dolandirici olmak lazim. Arkadasimiz hakli, korelttilet bizleri.. Arka cam cok sikinti hocam , cok ugrastirir o sizi boyle isleri daha sicak ortamda halletmelisiniz. Havar cok soguk ve sicakta daha rahat cikacaktir.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar diğerleri şuan dursa bile filmi çıkaracağım maalesef. Bugün öğle sonrası tüv açıklama yapmış ve artık ağır kusurmuş.
Filmi çektirdiğim eleman getir nevar ne yok sökeyim ama arka cam çift kat olduğu için inşallah bişe olmaz dedi. Bilmiyorum biraz daha bekleyeyim bakalım.

efb4c53c9f3da1a2182b01951be824e3.jpg

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
Cam filmi olmayınca herkes bana bakıyormuş gibi geliyor. Alışması uzun sürüyor. Arka cam özellikle isitip çıkarın birşey olmaz.

Geri