Cam Filmi, Rüzgarlık, Kapı Eşik Sökme Hk.

Aracınız
Ben de bugün diğer araçtakileri söktüm. Yarım saatimi aldı. Arka can dahil. Hiç yapışkan kalmadı. Camı dışarıdan ısıtarak kolayca sökebiliyorsunuz. Çok basit. Bunun için para ödemeye gerek yok bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Pürmüz bulabilirseniz hiç zorlanmadan sökebilirsiniz. Arka cam da öyle abartıldığı gibi değil. Sökecekseniz kendiniz deneyin derim. Olmadı birinden yardım alırsınız. Eğer yapışkan kalırsa da asetonlar rahatça çıkarabilirsiniz.
Selamlar....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hing

0
Bende hafta sonu söktüm malesef araçın muayenesi gelmiş olması dolayısıyla. Yoksa daha kaçardım ceza yiyene kadar Camları dışarıdan ısıtma yöntemiyle söktüm içeridende cam sil sıktım oldukça kolay oldu iz felan hiç birşey kalmadı belkide ürün kaliteliymiş aldığımda vardı. Arka camıda aynı şekilde ısıtarak söktüm herhangi bi sorun yaşamadım çok şükür.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaş dün sabah söktüm bende film leri kapalı bir yer yoktu dışarıda söktüm ısıtamadım bu yüzden camlarda yapışkan izi kaldı asetonla bugün çıkartıcam onlarıda benim arkadaşım cumartesi ceza yedi 206 tl Bursa da bende söktüm Yalova’ya gidecektim ne olur ne olmaz diyerek yapacak bişey Yok sökünce kendimi bildiğin çıplak gibi hissettim ??

Aracınız
Ben hala çok üzgünüm, özene bezene köşelerine kadar milim milim çekmişlerdi ?
Şuan tüyü yolunmuş tavuk gibi, özellikle arka cam yok gibi oldu. Herkes bana bakıyo sanki ?

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yemin ediyorum arabadan soğudum kullanmak istemiyorum bütün zevkim gitti be şimdi birde cam yasağı kalktı deyip geri çekerlerse yasağı kalp krizi geçiririm çok zoruma gider böyle bir söylenti var

Aracınız
Ben muayene gelmedikten sonra şu aşamada sökme taraftarı değilim çünkü burası TÜRKİYE....

Geri