Cam Filmi, Rüzgarlık, Kapı Eşik Sökme Hk.

tnrgnd

0
Aynen katılıyorum millet şimdi gidip camlarda kalan yapışkanları çıkartıcam of of

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yapışkanlar için aseton çok meşakkatli oluyor baya ugraşırsınız santim santim ilerliyor ve yorucu selülozik tiner çok daha güçlü o yüzden çok daha kolay oluyor

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Cam Filmi, Rüzgarlık, Kapı Eşik Sökme Hk.

Ben de biraz once sokme isleminin bir kismini hallettim. 6 sene once cektirmistim filmleri fakat tek tuk birkac tane disinda kalinti birakmadi. Onlari da falcatanin ustuyle kazidim cikti. Arka cami birakmayi dusunuyorum. Rezistans sikinti bir de pandizot sokmek uzun is

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
Valla hocam söktüm akşam karanlığında direk lambasının altında söktüm yan camlar kolay oldu yapışkanlarını çıkarmak ama arka camı sökerken ağzım yamuldu küfür etmekten diyeyim siz anlayın ama en dip tarafın yapışkanları çıkmadı elim girmedi evden buz dolabının buz kazıma plastik kaşığı diyeyim onu aldım yarın kalan yerlerinide inşallah onunla halletmeye çalışıcam ya 150 tl vermeyeyim diye insanlıktan çıktım

Aracınız
Ben hepsini yarım saatte söktüm ve hiç zorlanmadan. Arka cam için de pandizot sökmedim. Çektimi geliyor zaten. Ama söküm esnasında ısıtma işi önemli. Ne kadar ısıtabilirseniz o kadar kolay sökülüyor ve yapışkan bırakmıyor.
Selamlar...

Bir tutkudur Vtec.

neasy

0
Aracınız
Söylentisi çıktıysa gerisi gelir. Yine sasirtmasinlar yeter ki r yapsınlar. Olan sokenlere olacak ama ins bu hatadan dönerler.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Söylentisi çıktıysa gerisi gelir. Yine sasirtmasinlar yeter ki r yapsınlar. Olan sokenlere olacak ama ins bu hatadan dönerler.

Arkadaşlar sanki kendisinin haberi yokmuydu bu durumdan yapmayın allah aşkına...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neasy

0
Aracınız
Vardı işte. Siyaset yapmak istemiyorum ama halktan azıcık homurdanma gelince MTV de olduğu gibi r yapılacak, halkın gözünde yine prim yapacak. Yersen.

Geri