Cam filmi yeniden yasaklandı

Aracınız
ne yapacaklarını şaşırdılar fabrikadan karartılmış camda yasak olsun artık çevirme falan olacak diye korkar oldum birde muayenede ağır kusur olursa sökmekten başka çare kalmıyor .duv.

Etacli

0
Aynen muayene de nasıl oluyor arkadaşlar zaten cam filmi eskiden yasaktı bu yıl ekim ayı sonunda yasak kalkacakken tekrar yasaklanmış bu dönemde illaki muaye e yaptıran olmuştur ağır kusur mu hafif küsür mu bi hafta sonra randevum var ona göre gitsek bari

İlbeyli58

Aynen muayene de nasıl oluyor arkadaşlar zaten cam filmi eskiden yasaktı bu yıl ekim ayı sonunda yasak kalkacakken tekrar yasaklanmış bu dönemde illaki muaye e yaptıran olmuştur ağır kusur mu hafif küsür mu bi hafta sonra randevum var ona göre gitsek bari

İlbeyli58

Persembe muayenem var. Cam filmi %20 uv korumalı, uzunlarda led, gunduzlerde beyaz led, stoplarda led bakalım ne olacak.. Sonucu yazarim;)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese hayırlı günler benim araç bu hafta muayeneye girdi filmler hafif kusur yazıldı uzunlarda led vardı önceden arayıp sordum orjinal degılse geçmez dediler bende söküp muayeneden sonra tekrar taktım bu arada gündüz farında turuncu ampul vardı standartlara uygun renk de degıl yazmışlar rapora...sonuç olarak geçtik :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Etacli

0
Hayırlı olsun bende led alacaktım muayeneden sonra yapayım diye düşünüyordum iyi yapmışım ama camlar ön hariç amerikan filmli inşallah hafif kusur der

İlbeyli58

Aracınız
Benimde ön camda yok ön yanlar 1 arkalar 2 numara hafif kusur yazıyorlar geçer sıkıntısız bi şekilde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sislerde led var benim de geçer mi acaba bu hafta vizeye girilecek.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Green Card cikar cikmaz kurtulucam bu sacma duzenden, umurumda degil bu saatten sonra ne virirlerse onu almaya aliskiniz nasil olsa !

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri