Cam filmi yeniden yasaklandı

kayhanbozkus

0
Yönetici
Gecenlerde haberlerde vardi. Taslak hazirlanmis sart ise %70 gorunurluk isteniyormus. En on cam kesinlikle yasak.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Söken arkadaşların filmler kim vurduya gitti...
Cezayı yiyenler ve indirimli olsun diye hemen ödeyenlerin de aynı şekilde..
Bundan sonra da neye göre kime göre %70 olduğu tartışılır. Bir makinesi var mı bu işin?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Söken arkadaşların filmler kim vurduya gitti...
Cezayı yiyenler ve indirimli olsun diye hemen ödeyenlerin de aynı şekilde..
Bundan sonra da neye göre kime göre %70 olduğu tartışılır. Bir makinesi var mı bu işin?

Markalı filmler için bu sıkıntı değil büyük ihtimal fatura ile birlikte filmin sertifikasını da verecekler muayene istasyonu da buna istinaden aracı kabul edecek, bu benim tahminim belki de cihazı vardır :)

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Markalı filmler için bu sıkıntı değil büyük ihtimal fatura ile birlikte filmin sertifikasını da verecekler muayene istasyonu da buna istinaden aracı kabul edecek, bu benim tahminim belki de cihazı vardır :)
Tüvde tamam da polis kontrolu sirasinda da mutlaka belirleme cihazi olmali.. Yoksa camlari filmletir %70 filmlidir raporu alirim herhangi bir yerden.. Amaan neyse sanki hersey dort dortluk de buna kafa yoruyorum

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar haftasonu tuningciye gittim. Ellerinde kumpas tarzı ölçüm cihazı var ve nettede aratınca görülebilir . Ayrıca eski koyu renk ve markasızların sökülmesi gerektiği ve markalı ışık birim belli olanlardan yapcaklarını ve fatura yanında hologram tarzı bişe basılcağından bahsetti.
Yani eski film için onaylı belge düzenlense bile hem koyuluktan hem ölçüm cihazından kalır sanki.
Zaten daha taslak durumunda, bekleyip göreceğiz.

Samsung Galaxy S7

Geri