Cam filmi

Aracınız
Civic FB7 2012
Ynt: Cam filmi

Markadan şaşmayacaklar Illumar veya 3M diyebilirler. O civarda fiyatlar geçiyordu.

Ben, SolarGuard kullanıyorum. 2013 Sonbaharında taktım. Normal camlar 100 TL. Ben ön camdan gelen güneşten dolayı kollarım yandığı için ön camı da yaptırdım, 150 TL oldu. Antalya, Konya vs yolculuklarında, yaz sıcaklarında, hem ben hem ailem olarak faydasını gördük. Şimdi renk farkı kalmadığı için hem görünüşü daha çok beğeniyorum, hem polislerle hiç muhatap olmadım (maşallah)

:aman:

Aracınız
Civic FB7 2012

[quote author=Mesudum link=topic=1028.msg20246#msg20246 date=1416397843]
Markadan şaşmayacaklar Illumar veya 3M diyebilirler. O civarda fiyatlar geçiyordu.

Ben, SolarGuard kullanıyorum. 2012 Sonbaharında taktım. Normal camlar 100 TL. Ben ön camdan gelen güneşten dolayı kollarım yandığı için ön camı da yaptırdım, 150 TL oldu. Antalya, Konya vs yolculuklarında, yaz sıcaklarında, hem ben hem ailem olarak faydasını gördük. Şimdi renk farkı kalmadığı için hem görünüşü daha çok beğeniyorum, hem polislerle hiç muhatap olmadım (maşallah)

:aman:

[/quote]

Selam Ben Ankarada sanırım tek resmı 3m bayısı olan bır yere yaptırdım fıyat uygundu Ankara ıse yardımcı olabılırm

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

1,5 yıl önce, 3M yetkili bayisinde 300 TL ye yaptırmıştım.

stmr

0

Ben Temmuz ayında 200TL'ye yaptırdım serviste, aracı alırken. 3M demişlerdi.

Konuyla direkt alakali degil ama arkadaslar cam filmi hala yasak ve polisler yakalrsa ceza kesiyor. Medyada cikan sakarydan bir avukatin iptal ettigi haberini onlar da biliyor, ve piskin piskin biz yazalim, siz itiraz edin diyorlar.

Bugune kadarceza yemediyseniz bile, bundan sonra olmayacak anlmina gelmiyor. Isin fenasi sadece ceza yemekle kalmiyorsunuz, aracin plakasina serh konuluyor. 8 gun icinde filmi sökup emniyete gostermezseniz, araciniz trafikten men ediliyor ve yakalndigi yerde baglaniyor.

Eski aracima cam filmi taktigimin ilk haftasinda ceza yedim, oradsn biliyorum. Yakin arkadasim ise, benden once bu yzden ceza yemis, cezyi odemis, filmi sokmus ama trafige bunu soylememisti. Aylar sonra birgun, araci durdugu yerden bu yuzden cekildi ve araci kurtarmak icin bayagi ugrasti.

Ben cezayi besiktas yildiz da bir cumartrsiaksami yedim. Alkol yoktu, aracta tektim, arkada cocuk koltugu oyuncaklar felan vardi, filmim bir numara idi. Polise cocuk icin...vs dememealdirmadi basti cezayi. Aracim linea idi ve standart donanim disinda hicbir modifiye, dikkat cekici birsey yoktu.

Arkadasim, takim elbisesini giymis ise giderken bogaz koprusundecevrildi. Onda da cocuk koltugu....vs ler vardi. Isin tuhafi o cezayi yerken yanlarindan bir suru filmi arac gecmesine ragmen polis bizimkini aldi. Arkadasim Bu durumu dile getridiginde ise tatmin edici cevap alamadi. Ceza yiyen arac citreon c4 idi.....filmi de bir numara idi.

Bu iki olay sonucunda kanunlar cikana film takmama karari aldim. Tam boy perde ile durumu idare ediyorum.

Istisna, fabrikasyon karatilimis camlardir. Bunlara bir sey yapamiyorlar. Camin fabrikasyon karartil,is oldugu ise, cama islenmis v harfi hologramindan anlasiliyor. Bir ara bunu da benim lineaya yapmak,istedim,ama belli oldu, cesaret edemedim, komple filmi soktum....

Diyecegim, ise yarasa da, araclarimizi guzel gosterse de, uygulama sacma olsa da durum budur. Filmli araba her an ceza yiyebilir.

stmr

0

Vay be ben cezası kaldırıldı diye biliyordum. Son 1 ayda 2 kere çevirmeye girdim ama uygulama olmadı. Demek bana denk gelen polislerin moralleri iyiydi, evde kavga etmemişlerdi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Zifiri karanlik filmlere istenilen ceza kesilsin, ben yaparsam bana da kessinler ama iceriyi gosterenlere ses cikarmasinlar vatandas da buna gore hareket etsin. Benim aracimda da var film, muayeneden de gecti. Cevirmeye falan da girdim ama polisin inisiyatifine kalmis. Killik yapan mutlaka cikar. Cevreye rahatsizlik vermeyen keyfi yaptigim uygulamalarin hicbir yaptirimi olmamali

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Geri