Civic FB7 Cam Sıyırıcı Fitil

Arkadaşlar aracın dış cam Sıyırıcı fitilleri resimlerdeki gibi çatlamış bunları değiştirmek ne kadara mal olur?

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2012
Konuyu hortlatmış gibi olacam kusura bakmayın. Aynı sorun bende de var araç fb7 siyah. Bu ürün tam gösterilen bölge için mi? Ve gösterilen ürünü alsam iş görür mü? Parasına değilim, hayal kırıklığı olmasın yeter.

Aracınız
Civic FB7 2015
Linkteki ürün aradığınız değil çıta şeklinde olması lazım yazın arkadaşın corolla aracının muadil ürün ile değişmiştik toplamda 450₺ tutmuştu. Parçacıklara sorun fiyat alın bence.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Linkteki ürün sadece lastiği değiştiriyorsunuz. yazın arkadaşın corolla aracının muadil ürün ile değişmiştik toplamda 450₺ tutmuştu. Ama biz komple çıtayı almıştık linkteki ürünle daha uyguna geliyor.İşe yarar mı bilemem denemek lazım.

Aracınız
Civic FB7 2012
Linkteki ürün aradığınız değil çıta şeklinde olması lazım yazın arkadaşın corolla aracının muadil ürün ile değişmiştik toplamda 450₺ tutmuştu. Parçacıklara sorun fiyat alın bence.

Çatlayan kısım çıta değilde çıtanın altındaki kısım gibi... Sanki çıtayı kaldırıp altındaki o bölümü çıkarıp değişmen gerek.. Akşam olduğu için bakamadım yarın tam bakmam lazım.

Aracınız
Civic FB7 2015
Çatlayan kısım çıta değilde çıtanın altındaki kısım gibi... Sanki çıtayı kaldırıp altındaki o bölümü çıkarıp değişmen gerek.. Akşam olduğu için bakamadım yarın tam bakmam lazım.
Aynen o lastik çatlamış o da tümleşik genelde linkteki ürün çıtaya yapıştırılıyor muhtemelen. Ben tam incelemeden cevap vermişim.

Aracınız
Civic FB7 2012
adana honda tekbaş 1 tanesine 690 TL fiyat verdi. mübarek altın sanki. çözüm bulan arkadaş varsa buraya yazsa da biz de yararlansak keşke.