Camlardaki Kireç Lekelerine Son

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Yazın ben bu ürünü kullandım 1 defa. Plastik ve boyalı yüzeylere doğrudan uygulamamak lazım. Bulaşık süngeri üzerine 3-5 damla damlatıp camı ovalıyprsunuz.Bol suyla yıkayıp kuruladığınızda kireç lekesi sıfır.Aracın tüm camları 30 dkda bitmişti. Malum kış geldi İstanbula bidaha da yapmadım. Ekli dosyayı görüntüle 266613

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu ürünü ben de kullandım, kalıcı kireç lekelerini söküp atan efsane birşey. Dikkatli ve kullanım talimatlarına uyarak kullanılırsa kesin çözümdür..

Aracınız
Civic ES7 2003
Arkadaşlar fd6 aracımın tüm camlarına ve aynalarina cif ile uygulama yaparak tüm kireç lekelerini çıkardım. İşlem yaklaşık 2 saatimi aldı. Cifi poşet ile sürerek ovaliyoruz. Arada kuruduğunda slikonlu camsil sıkıyoruz. %100 etkili bir çözüm oldu. Cif kalın partiküllü olmalıdır. Kaportada denemenizi tavsiye etmiyorum. :)
Silikonlu cam sil kaporta ya değmesin aman iz kalıyor. Tecrübe ile sabit

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Ben de geçmişte birkaç yöntem denemiştim, önce kılcal bir dünya çizikle dolmuştu, önümü göremiyordum artık, en sonunda kaskodan ön camı değiştirdim kurtuldum.
Artık kireçlerle beraber yaşıyorum, gittiği yere kadar.

Aracınız
Civic FD6 2011
Ben camlardaki kirec lekesi icin beyaz sirke denedim. Az miktar beyaz sirkeyi sungere dokun ve camda leke olan yeri ovalayin, belli bir sure sonra leke cikiyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Her silecek değişiminde , uzun ömürlü olması adına yaptığım rutin uygulamalar vardır.
Çok amaçlı temizleyici veya sabunlu su ile kil temizliği...
Silecek suyu haznesine de hiçbir şekilde şebeke suyu , kalitesiz antifiriz yada konsantre kimyasallardan kullanmamak.
Genellikle Würth ürünlerini tercih ederek , herhangi bir marketten herhangi bir içme suyunu bocalarım.
Motor soğutma suyuna da aynı şekilde hazır su ilavesi yapınız.
Şebeke suyunu mutfakta bulaşık için veyahut araba yıkamak için tercih ediniz...

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri