Civic FC5 Can sıkıcı kaza

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar ufak bir kaza yaşadık. Babam öndeki aracın aniden durması sonucunda 10-20 km/s giderken vurmuş. Suç bizde. Sadece önde ki siyah çıta çatlamış. Fotoğrafta gösterdiğim gibi.. Serviste mi yaptıralım yoksa sanayi de mi? Serviste ne kadar tutar tahminen ? veya sanayi de yaptırsak ne kadar tutar ?honda-civic-fc5-on-lip.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
hocam tabiki boydan boya olduğu için panjur kısmını tamirden ziyade yeni bir ön panjur ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sanayide yaparsak en azından kaza kaydı veya tramer gibi dertlerden kurtuluruz diye düşünüyorum bilmem doğru mu düşünüyorum. Ekte ki ön panjuru alsam bununla değiştirsem herhangi bir kayıt görünmez dimi?
Kazada tutanak tutuldu mu?
Sigortayı karıştırmazsanız kendiniz alıp taktırabilirsiniz. Tramer kaydınada geçmemiş olur. ?
Linkteki panjuru daha çok sevdim. ?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Tutanak tutuldu hocam. Karşı araba almanyadan bir gurbetçi kiralamış antalyadan.
O zaman karşı tarafın masrafını sigorta karşılar. Sizin ise seneye sigortanız biraz tuzlu olur.
Sizin kendi hasarınız sizi ilgilendirir. İstediğiniz gibi yaptırırsınız. Tramerde büyük ihtimalle 24/12/2019 Çarpma yazar diye düşünüyorum. Fiyat çıkmaz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Birebir aynı yer arkadaşın aracında kırıldı,400 liraya siyah renk panjur alıp taktı, makyajlı kasalarda olanlardan.Diger seçenek bu şekilde keyfi olarak si panjur,rs panjur,piano black değişim yapanlardan ellerindeki orjinal panjuru alabilirsiniz aşağı yukarı aynı fiyat bandına...Yine internette rs panjur alıp takabilirsiniz 450-500 liraya...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam o kadar derine gidecek bir hasar olduğunu düşünmüyorum da dediğiniz gibi baktıracağım ama.. Plastik olan kısım zarar görmüş, Alüminyum görünümlü olan veya ön sensörler de zerre zarar yok.
Siz kontrol ettirin tedbiren.
O plastik kısım düşündüğünüzden daha zayıf bir materyal ve esnek, ufak temas anında tampon demirine yaslanmış olma ihtimali bence yüksek.
Ama kayda değer bir ezik yoksa tampon demiri mevcut haliyle kalabilir.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bence bu panjur daha cok yakisiyor. Cikmacidan ziyade panjurunu keyfi degistirmis olup orjinalleri atıl olan üyelerimiz illa ki vardir onlarla iletisime gecin yada satis sitelerinden bir arastirin.

n11.com'dan Honda Civic FC5 RS Ön Panjur Ve Far Kaşları Siyah seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Birebir aynı yer arkadaşın aracında kırıldı,400 liraya siyah renk panjur alıp taktı, makyajlı kasalarda olanlardan.Diger seçenek bu şekilde keyfi olarak si panjur,rs panjur,piano black değişim yapanlardan ellerindeki orjinal panjuru alabilirsiniz aşağı yukarı aynı fiyat bandına...Yine internette rs panjur alıp takabilirsiniz 450-500 liraya...
Hocam ön panjura çok dandik plastik kullanılmış. En ufak darbede kırılacaksa işimiz var. Bende diyorum ki madem ki değişecek dediğiniz gibi farklı bir panjur kullanayım düşüncesindeyim

Geri