Civic 2011 FD6 Titreme

Aracınız
Civic FD6 2011
Öncelikle foruma yeni katıldım ve ilk sorum şimdiden hoş buldum. Aracım 101500 km 2011 model FD6 LPG yok. Çalıştırdığım ilk an özellikle R viteste gürültülü çalışma ve tireme var D alınca ise hiç yok. P N konumunda ise az şekilde var. Isındıktan sonra kesiliyor öyle ilk an gibi olmuyor minimal. Sorun sizce nerede? D’de hiç ses olmaması ama R’de yapması kafamı karıştırdı.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015

Bu video var. orda gösterilen parçanın birazdaha profesyonelini yapan bir arkadaş var. Bende ölçüleri falan var isterseniz burdan paylaşırım. tornacıda yaptırabilirsiniz.
Bu videoyu izlemiştim. Denenebilir tabiki ama orjinali gibi olacağını sanmıyorum. Yine küçükten bir titreşim kalabilir.amac zaten o metali yukarda tutarak motorun titreşimini şaseye vermemek. büyük ölçüde başarılı olur diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FD6 2009
Bu videoyu izlemiştim. Denenebilir tabiki ama orjinali gibi olacağını sanmıyorum. Yine küçükten bir titreşim kalabilir.amac zaten o metali yukarda tutarak motorun titreşimini şaseye vermemek. büyük ölçüde başarılı olur diye düşünüyorum.
Bende faydali olacağını düşünüyor. 1 yıl idare etse ve titreşim %50 azalsa yeterli benim icin. Bu dar zamanda motor kulağına bu kadar para vermek istemiyorum.

Geri