Civic 2015 - Sesli Arama

Mrb. 2015 civic fb7 elagance eco modelinde bluetooth sesli komut özelliği var mı? Yani ali'yi ara deyince arayabilir mu?

Aracınız
Var mı acaba ? Bilen var mı? Yardım lutfen

Benim aracımda navigasyon var fabrika tarafındanda takılan aracın orjinalinde bluetoot olmasına rağmen navigasyonu kullanmak zorundayız bunda sesli kontrol yok ayrıca karşıya giden ses kaliteli değil ve yine ayrıca direksiyondaki düğmelerden indirdiğiniz rehberde gezinti yapamıyorsunuz navigasyona manuel olarak erişip arayacağınız kişiyi seçmelisiniz. aracı kullanırken dikkat dağılmasına sebeb oluyor.

Makyajlı olupta orjinal teyibi üzerinde ses kontrol varmı emin değilim :)

2015 fb7 elegance eco...Sanırım orjinal teyp olunca sesli arama özelliği oluyor. Kılavuzda nasıl yapılacağı yazıyor. Ama cyclone navigasyon takılı aracında sesli arama özelliği yok. Bu eksiklik neden acaba? Herkeste böyle mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Navigasyon takılı olduğu için aracın orjinal bluetooth özelliği iptal oluyor sanırım.

Aracınız
Navigasyon takılı olduğu için aracın orjinal bluetooth özelliği iptal oluyor sanırım.

Direksiyon daki Bluetoot telefon tuşları navigasyon üzerinde çalışıyor. Yani arama düğmesine dokunduğunuzda ekran açılıyor.

Yanlız daha önce söylediğim gibi rehberde gezinti yapılmıyor.Manuel seçiyoruz arayacağımız kişiyi

Benim anladığım kadarıyla öyle. Orjinal teyp te sesli arama mevcut. Navigasyon da yok. Bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Geri