Civic arka lastiklerin kayması

Çetin

0
Aracınız
Tamponu söktüler kırık falan yoktu zaten derin çizikleri düzeltip boyamışlar sıfır gibi olmus hayta ön tamponuda biyatasım geldi

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Youtube de negatif kamber virajlarda daha iyi viraj kabiliyeti saglar diyo

Evet daha iyi sağlar! Ta ki diğer tekerin bağlantısı kesilmeyene kadar. Tekerlerin birinde havalanma veya temas zayıflaması olursa olduğu gibi g kuvvetinin olduğu yöne atar. Merkez kaçın göbeğinde buluyorsun o zaman arabayı :) özellikle senin tek teker öyle bir de anladığım kadarıyla.

Çetin

0
Aracınız
Valla bende anlayamadım şu bikaç gündür sorun yasamîyorum sadece biyerdeki asfaltta yapmîştı , elimden geldigince zorluyorum heryerde yapmiyo, birde lastik alırsam ooo

Lastiklerinizin imal tarihi 4 yıldan eski ise kauçuk özelliğini kaybetmiş olabilir Bu nedenle yol tutuşu azalmış olabilir

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Sonunda lastik aldım michelin crossclimate aldım araç sesi nerdeyse bitti demekki lastikler inanilmaz ses yapiyomus özelliklede arka lastikler..neyse kamber takımı eğriymiş şimdilik dursun kışın işe yarar bu ayar dedi yazın kamber takımını sòküp düzeltecek ayrıca negatif kamber Azda olsa verilirmiş viraj performansı için sadece benimki bozuk oldugu icin cok olmus kamber

Geri