Civic bakım (yağ ve filtre önerisi)

Necat

0
FB7 R16B motor için setleri yoktu mesaj attım olusturdular ama siparişi başka bir aracın seti üstünden aldılar hata olmaması için telefonla irtibat kurdular sıkıntı olmadı. N11 yunusogluotomotive mesaj atın hemen dönerler.

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teli kaydetmişim +90 505 550 0910

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aras07

0
Merhaba arkadaşlar. 2014 model civic arabam içinMotor yağı olarak düşündüğüm mobil1 in 0-20 sini düşünüyorum dakat hiçbir yerde 4 litreliği yok. Fakat 0-30 unda 4 litre var uygun olurmu 0-30 bir fikir verirmisiniz bu konuda. Teşeklür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Necat

0
Civic'in saf kanı Eneos marka yağdır. 38 binde aracıma (2014) kattım aracın vites geçişlerini dahi etkiledi. İnt araştırmıştım fabrika dolum yağı olduğunu söylüyorlar. N11 yagburda satıcısı yorumlarını okuyun civicciler genelde kullandıklarını belirtmişler ben de memnunum. 0.20 kattırmıstım 0.30, 0.35 kullanım klavuzu tavsiyesidir.araç kmsine göre satıcıya msj atabilirsiniz

SM-T700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar 3 yıldır 2013 civic kullanıyorum yağ için eneos 0-20, yağ ve hava filitresini servisden poleni rasgele alıyorum. 13 yıllık ağır iş makinesi servis ustasıyım.
orjinal parçanın yerini hiçbirşey tutmaz. hiçbir fonksyonu olmayan 1 civatanın bile sertliği, kırılma gerilimi, sünme oranı gibi detayları var ve olmadık yerde iş çikartıyor. çogu kişiye göre bir demir parçası.
gelin filitredeki üretim detaylarını siz düşünün hiç birimizin o mikron derecede filitreleme yapan elemanların kalitesini anlama şansımız yok tek bakabildiğimiz dışındaki markası ve içindeki emniyet subabının olup olmadığı. o yüzden yağ ve hava filitresi kesinlikle servisden alınmalı... polen filitresinin dandik olması sadece sizin konforunuzu etkiler keyfekeder yani..

2 yil once servise bir fb7 gelmisti. Arabanin calismasinda sorun vardi galiba. Nedeni neydi biliyor musunuz? Yan sanayi hava filtresi. Yan sanayi 2mm daha kisaymis. Orjinali taktilar, sorun cozuldu.
Sahsen disaridan hizmet alsam, ozellikle hava filtresini orjinal alirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri