Civic Cafe

Aracınız
Civic FB7 2015
Sms yolu ile tüvtürk e randevu mun cumartesi oldugunu, dışarıya çıkma yasağı olduğundan istasyonunun kapalı olduğunu bu yüzden randevuyu ileri tarihe aldığımı ve sistemin bana gecikme bedeli çıkarttığını beyan ettim 1 gün sonra dönüş yaptılar. Tüvtürk sisteminde pazartesi günü randevuların dolu olduğu halde bana randevu verildi.

Talebiniz uzerine 46BR360 plakali araciniz icin randevunuz 14.12.2020 tarihinde Malatya MERKEZ İstasyonumuzda saat 14:00 olarak guncellenmistir.

Bu sayede gecikme bedeli ödemek zorunda kalmamış oldum.

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2015 Fb7

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Awalaheks Salı günü bende vizeye girdim, aslında vizeyi unutmuştum pazartesi telefonuma Tuvtürk ten mesaj gelince vizenin bitmek üzere olduğunu anladım. Bir gün sonraya randevu aldım gecikme bedelinden kıl payı kurtuldum :) Sizin durumunuzu da çözmüşler güzel olmuş (y)

Aracınız
Civic FB7 2015
@Awalaheks Salı günü bende vizeye girdim, aslında vizeyi unutmuştum pazartesi telefonuma Tuvtürk ten mesaj gelince vizenin bitmek üzere olduğunu anladım. Bir gün sonraya randevu aldım gecikme bedelinden kıl payı kurtuldum :) Sizin durumunuzu da çözmüşler güzel olmuş (y)
Size de hayırlı olsun ustam. Sevindim fazla ödemediğinize..

342.20 TL muayene
80 TL egsoz ölçümü
207 TL yeni takılan Lpgyi ruhsata işletmeyek için notere verdim

Camda Lpg uyarısı yok ve camlarda film var diye 2 adet hafif kusurlu tek seferde geçtim
9 dakika muayene mi olurmuş.. Resmen sömürüyorlar.

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2015 Fb7

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FB7 2015
İyi aksamlar arkadaşlar, arka cam üstü spoiler ile yarasa ayna kapagı aldım ve montajına ücret ödemek istemiyorum. Silikon kullanmicam ilerde sökme durumuna karşı iz bırakır boya kaldırır vs uğraşmak istemiyorum. Çift taraflı bant ile kendim uygulamak istiyorum hangi ürünü kullanayım veya başka tavsiyeniz varmı. İnternette montajları izliyorum lakin birde sizlere sorayım dedim.

Aracınız
Civic FB7 2015
İyi aksamlar arkadaşlar, arka cam üstü spoiler ile yarasa ayna kapagı aldım ve montajına ücret ödemek istemiyorum. Silikon kullanmicam ilerde sökme durumuna karşı iz bırakır boya kaldırır vs uğraşmak istemiyorum. Çift taraflı bant ile kendim uygulamak istiyorum hangi ürünü kullanayım veya başka tavsiyeniz varmı. İnternette montajları izliyorum lakin birde sizlere sorayım dedim.

3m akrilik çift taraflı bantını kullanabilirsiniz. Malum havalar soğuk montaj yapılacak yüzey ısıtıldıktan (fön makinası) sonra bandı yapıştırmak daha iyi olur. Spoiler çok büyük değilse bu şekilde de sağlam olur.

Eğer silikonla montaj yapacaksanız siyah silikon kullanmayın. Montajı çok sağlam olur ama parçayı sökmek ve siyah silikonu temizlemek çok uğraştırır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
@HAKAN AKDENK Hocama aynen katılıyorum
Şeffaf çift taraflı bant fazlasıyla işinizi görür.
Isıtma çok önemli mutlaka ısıtarak yapıştırın.

Eklemek istediğim husus ise çift taraflı bandın gücünü 2 katına çıkaran Primer diye bir malzeme var.

Primer mendili hem üründe çift taraflı bandın yapışacağı yere, hemde araçta çift taraflı bandın denk geleceği yere bu mendili sürüp yapıştırırsanız mükemmel sonuç elde edersiniz.

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015

Eklemek istediğim husus ise çift taraflı bandın gücünü 2 katına çıkaran Primer diye bir malzeme var.

Primer mendili hem üründe çift taraflı bandın yapışacağı yere, hemde araçta çift taraflı bandın denk geleceği yere bu mendili sürüp yapıştırırsanız mükemmel sonuç elde edersiniz.

2016 - FB7 - Modulo

3m akrilik çift taraflı bantını kullanabilirsiniz. Malum havalar soğuk montaj yapılacak yüzey ısıtıldıktan (fön makinası) sonra bandı yapıştırmak daha iyi olur. Spoiler çok büyük değilse bu şekilde de sağlam olur.

Eğer silikonla montaj yapacaksanız siyah silikon kullanmayın. Montajı çok sağlam olur ama parçayı sökmek ve siyah silikonu temizlemek çok uğraştırır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ustam iyi aksamlar boya kalkması vs olur diye silikon kullanmicam dediğiniz çift taraflı bant ile montajı yaparım inş. Sağol yorumun için.

2016 - FB7 - Modulo
Hocam ürünü ilk defa duydum internette de izledim bayağı sağlam tutuyormuş bunu kullanabilirim teşekkür ederim değerli yorumunuz için ?

Geri