Civic Cafe

Aracınız
Civic FC5 2018
Sa arkadaşlar.
Araç plakasına yazılan cezalar, tedes olsun, radar olsun e devlet e hemen düşüyor mu? Kontrol ettiniz mi hiç kaç gün sonra güncelliyorlar?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
geçenlerde okullar tatil olunca urfadan adanaya gittim hiç mola vermeden. dün ptt kargodan tebligat geldi 120 km olması gereken hız sınırını aşmışım 134 km ortalamayla gitmişim. 288 tl gelmiş hemen gittim ödedim 216 aldılar. daha önce de aksaray ve osmaniyede yine hız ihlalinden ayno paraya ceza yemiştim. şehir dışına çıkmazsam şayet sanırım bu seneyi 3 cezayla kapatacağız.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sadece Osmaniye Ceyhan arasında otoyolda radar cezası yemiştim bende ama ortalama hız cezası değildi normal yol gibi radar aracı çekmiş viraj çıkışına otoyolda gelen geçene yazıyordu. Malatya'ya giderken Sürgü'ye gelmeden vardı tuzak radar ve İzmir'e gelirken de Akşehir'de, selektör yapıp uyaranlar sağolsunlar :) Uşak Banaz'da da eds sürekli tetikte zaten.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Bildigim kadariyla e-devlet'e dustugu anda kayitli e-mail hesabiniza bilgi mesaji da gonderiliyor. 2 kez yasadim ikisinde de mail geldi.
Sa arkadaşlar.
Araç plakasına yazılan cezalar, tedes olsun, radar olsun e devlet e hemen düşüyor mu? Kontrol ettiniz mi hiç kaç gün sonra güncelliyorlar?

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017
TUCSON 2015

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Mazda'nın son yıllardaki dizayn atağından sonra Toyota'nın son zamanlardaki gelişimi bence dikkat çekici, Corolla ile başlayan değişimleri her segmentte kendini belli ediyor.
Hidrojen bazlı otomobilleri Mirai'in 2. nesli gerçekten çok lüks bir coupe araç formunda dizayn edilmiş ve ilk görünüş çok beğendim diyebilirim :)
Tabi bu modelin Türkiye'ye gelme gibi bir ihtimali yok.

mirai.jpg

Aracın 1. jenerasyonunun bu olduğunu düşünürsek ciddi bir ilerleme var,
1607506782337.png

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Mazda'nın son yıllardaki dizayn atağından sonra Toyota'nın son zamanlardaki gelişimi bence dikkat çekici, Corolla ile başlayan değişimleri her segmentte kendini belli ediyor.
Hidrojen bazlı otomobilleri Mirai'in 2. nesli gerçekten çok lüks bir coupe araç formunda dizayn edilmiş ve ilk görünüş çok beğendim diyebilirim :)
Tabi bu modelin Türkiye'ye gelme gibi bir ihtimali yok.

Ekli dosyayı görüntüle 263144

Aracın 1. jenerasyonunun bu olduğunu düşünürsek ciddi bir ilerleme var,
Ekli dosyayı görüntüle 263142
Çok sofistike olmuş. Türkiye'deki Corolla ile alakası bile yok. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
İyi aksamlar arkadaşlar cumartesi muayene var saat 10.00 a randevu aldım sabah 8.30 da gitsem Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü için hemen sıra alabilirmiyim randevu alınmıyor sanırım erkenden gidip beklicem bilgisi olan varmı bu konuda.

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2015 Fb7

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İyi aksamlar arkadaşlar cumartesi muayene var saat 10.00 a randevu aldım sabah 8.30 da gitsem Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü için hemen sıra alabilirmiyim randevu alınmıyor sanırım erkenden gidip beklicem bilgisi olan varmı bu konuda.

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2015 Fb7
Bu durum istasyona bağlı, eğer boşluk varsa erken gidince direk egzosa alırlar, önceki randevulularda erken gelip giriş yapmışsa bekletebilirler.

Geri