Civic FB7 20.000 Bakımlarımızı burada paylaşalım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Rutin bakım haricinde şanzman yağı yakıt filtresi ve fren hidrolik yap değişimiymiş aynı şekilde harime dere honda marmara 1.350₺ fiyat verdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam 20k km bakımın da şanzıman yağı değiştirilmez, ayrıca yakıt filtresi de değiştirilmez. başka bir servise gidin bu söylenen bakım tamamen bakım periyodu dışında müşteri kazıklama .

Hocam 20k km bakımın da şanzıman yağı değiştirilmez, ayrıca yakıt filtresi de değiştirilmez. başka bir servise gidin bu söylenen bakım tamamen bakım periyodu dışında müşteri kazıklama .

Evet bunu bir kaç kişi daha söyledi bana mesala yetkili servisi arayıp bunların yapılmasını istemiyorum geri kalanları yapın deme gibi şansım var mı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet bunu bir kaç kişi daha söyledi bana mesala yetkili servisi arayıp bunların yapılmasını istemiyorum geri kalanları yapın deme gibi şansım var mı

Var, aracın kullanma kılavuzunda yazan periyodik bakım dışında kalan yaptırımlar servisin isteği Honda Türkiye nin bakım periyodu değildir.

vss

0
Aracınız
Var, aracın kullanma kılavuzunda yazan periyodik bakım dışında kalan yaptırımlar servisin isteği Honda Türkiye nin bakım periyodu değildir.
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] burada yanlışın var.aracı şase numarası yazıldıktan ve kayıt açıldıktan sonra,dms (honda tr sistemi) otomatik olarak son bakımdan geçen sene, aracın fatura tarihinden sonra geçen süre ve km ye göre otomatik olarak bakım menüsü verir.Bayinin yada servisin bunu bilerek veya bilmeyerek değiştirmesi mümkün değildir.Servisleri suçlamadan önce Honda Türkiyeyi ararsanız bu dediklerimi teyit ederler.aradaki 100 tl lik fark işçiliği bayi azaltmıştır. Yoksa bütün servislerde aracın bakım menüsü aynı tutarda çıkar.Ancak müşteri değişimi istemezse, işlem müşteri isteği ile çıkarılır.Örneğin aracınıza bakım menüsünde sistemde yakıt filitresi verdi.Sizde 20000km de değişmez diye çıkarttırdınız.Eğer aracınızda yakıt sisteminden ötürü sorun ortaya çıkarsa Honda aracın yakıt filitresi zamanında değiştirilmediği için garantiden çıkarır sistemi.Bilginize.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
bu bakım işi gerçekten çok acayip. standart fiyat çıkartılıyor ve ne yaparsan yap indirim yapmıyorlar. antakya -750 maraş -575 tl çıkardı, yola üşendiğimden antakyaya gittim.
cam suyu full dolu gittim, kendi yazlık kokulu cam suyumu dolduruyorum, rengi de sarı hatta; adamlar faturaya cam suyu yazmışlar. polen filtresini kendim değiştiriyorum yine yazmışlar. neyse çok çeneleşmedim ama bu son sefer olacak çünkü sanayideki usta tamamen orijinal ürünlerle ve kaliteli yağla (varil işi değil) 275 e hallederim diyor. garantiyi beklemeyeceğim galiba.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Verilen paraya yazik kardesim. Aracim garantili degil ama garantili olsa dahi 1400 gibi bir rakam veripte yaptirmazdim. Aracimin periyodik bakimini kendim yaptim ve maliyet soyle;
Mobil super 3000 formula fe 5w30 full sentetik motor yagi
Yag filtresi
Polen filtresi
Hava filtresi
Toplam tutar 140. Yapmak hem zevkli hem de hesapli.

Geri