Aracınız
Atmosferik benzinli ve tork konvertörlü şanzıman ikilisi ile piyasanın sorunsuzluk yönünden en iyisi. Evet güç kaybı var evet yakıt fazlalığı var ama çözüm olarakta lpg var. Evet kaporta sacı biraz hassas ama dört dörtlükte görmedim daha.
Bir araca eğer benim gibi 10 yıl biniyorsanız civic serileri tam bize göre.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Atmosferik benzinli ve tork konvertörlü şanzıman ikilisi ile piyasanın sorunsuzluk yönünden en iyisi. Evet güç kaybı var evet yakıt fazlalığı var ama çözüm olarakta lpg var. Evet kaporta sacı biraz hassas ama dört dörtlükte görmedim daha.
Bir araca eğer benim gibi 10 yıl biniyorsanız civic serileri tam bize göre.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bügün baktığınızda cıvıc'de 1.5 i- vtec turbo var, İ-dtec 1.6 dizel motor geldi birde tabi çoğumuzun kullandığı 1.6 atmosferik İ-vtec motor var bende sizin gibi düşünüyorum arabayı alıp 10 sene biniyosan km yapıyosan taş gibi motor yağsız susuz kalmasın yeter bence bu motor honda ürün gamından hiç kalkmasın aile kullanımına yetiyo

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Kullanmayi bilmeyen satsin arkadaslar arabasini. Ben kimleri tokatliyorum sabuncubelinde.. vites dusurecek tabi. Ama onrmli olan bastığında hissettirmesi. O da var. Otomatik FB7 civic

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Turbey

0
Aracınız
Arkadaslar merhaba 2013 fb7 dream eco model aracimda refakatci aydinlatma özelligi var mi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Turbey

0
Aracınız
Merhaba arkadaslar fb7 nin peryodik bakim tablosunu atabilirmisiniz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FB7 2014
25 gün önce aldığım 2012 elegance otomatik için ilk zamanlar performans olarak hayal kırıklığı yaşamıştım ama dün S vites ve f1 i denedim, moralim yerine geldi. Aracımı hayranlığım daha da arttı. Honda kesinlikle hayat onda :)
Hocam merhaba, acaba D modunda ve S modunda ki yakıt sarfiyatını hesapladınız mı peki. Ben aracımı yeni aldım hiç S modda kullanmadım. Eğer kayda değer yüksek bir yakıt sarfiyatı yoksa, S modunda kullanayım bari :))

STV100-3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam merhaba, acaba D modunda ve S modunda ki yakıt sarfiyatını hesapladınız mı peki. Ben aracımı yeni aldım hiç S modda kullanmadım. Eğer kayda değer yüksek bir yakıt sarfiyatı yoksa, S modunda kullanayım bari :))

STV100-3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
S modda ara vites geçişleri daha yüksek devirlerde oluyor, ayrıca 160kmye kadar araç 4.vitese kolay kolay geçmiyor.
Günlük kullanımda bu tip devirli kullanım yakıtı çok arttırır, performans istediğiniz ekstra durumlar haricinde bence gerek yok.

Geri