arkadaşlar belki bileniniz vardır beni, aranıza yeni katıldım fb7 11. ay çıkışlı elegance manuel ile, ama ilanlarda hep şunu gördüm, 2012lere özel sadece, otomatik kapanan aynalar arka camda i-vtec yazısı, vs vs bahsediliyordu,
ama ben ne otomatik kapanan aynaları nede otomatik kararan aynaları nede yola göre kendini ayarlayan farlarını hissedebildim, aractan soğumama sebep değil fakat bu özellikler var da ben mi bulamıyorum yoksa hiç böyle bi organizasyon yokmuydu, ayrıca bluetooth bile yokmuş aracımda :D ayrıca ayarlar menüsü çok kısır ya :)

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam bende de 2012 elegance var. Aynalar şöför tarafı cam açma düğmelerinin üzerinde küçük bir tuş var ona basınca kapanıyor. O anlamda anahtardan falan ayna kapama olayı yok onun için ayrı modül gerekli.
Otomatik kararan ayna, Bluetooth yok.
Farlar kendini otomatik ayarlıyor park ederken dikkat edersen cızzz diye bi ses geliyor orda ayar yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar selam herkese, benim honda tecrubem yok alali 1 hafta oldu ön camlari kapatinca cam mekanizmasi fazla zorlamadan dolayi kapıları iceri dogru şişiriyor bu jepsinde aynimi arav 2016 fb 7 kasa civic

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar selam herkese, benim honda tecrubem yok alali 1 hafta oldu ön camlari kapatinca cam mekanizmasi fazla zorlamadan dolayi kapıları iceri dogru şişiriyor bu jepsinde aynimi arav 2016 fb 7 kasa civic

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Kapıların şişmesi normal. Tüm FB7lerde aynı

Geri