Civic FB7 sunroof ses problemi.

Aracim 2014 elegance sunroof dan tıkır tıkır ses geliyor bu sorunla karsilasan varmi?

kara82

0
Aracınız
Benimkinde normale ses yapmıyor. Ama soyle 20-30 gunde bir cani sıkılıyor herhalde ki tikirti yapiyor. Sunroofun cam kısmına elimi bastiriyorum, ses oradan gelmiyor, icindeki plastik parcalardan hethalde. Hatta arabayi ilk aldigimiz gun ses yapmıştı, kayinvalide bunlar bozuk araba almis demisti :)

kara82

0
Aracınız
Dun servise verdim, sunroof'u yagladilar, icindeki sekmanlara filan bakmislar, insallah sunroof sesi gitmistir. (Garantiden yaptilar)

Benim sanroof ta aynen tikiriyo. Duymamazliktan geliyorum Ben olacağıma o gicik olsun. Benimkini söktüler sanroof döşeme falan. İse yaramadı. Ay da bir tikiriyo ?

kara82

0
Aracınız
Sunroofun arkasından gelen ses yüzünden 3 kere servise gitti, yine aynı tıkırdama sesi var. Bunun bir çözümü yok herhalde. Belki de çözümü arabayı yenilemektir. Fikri olan?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sunroofun arkasından gelen ses yüzünden 3 kere servise gitti, yine aynı tıkırdama sesi var. Bunun bir çözümü yok herhalde. Belki de çözümü arabayı yenilemektir. Fikri olan?

Hocam tamamen servislerin iş bilmezliği, basit bir parçanın yaptığı bir sesi bile çözemiyorlar.

Geri