Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

2 sene doldu kabul etmedik, ilk bakımda şanzuman yağını değiştirteyim bari. Bu arada yazdıklarım ulaşıyor mu bilmiyorum. Bu uygulama bana biraz karışık geldi. Cevap verirseniz sevinirim.

SM-J415F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2 sene doldu kabul etmedik, ilk bakımda şanzuman yağını değiştirteyim bari. Bu arada yazdıklarım ulaşıyor mu bilmiyorum. Bu uygulama bana biraz karışık geldi. Cevap verirseniz sevinirim.

SM-J415F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yazdıklarınız geliyor. Fazla olan mesajı sildim.

24.03.2021 bugün aradı izmir çamkıran 1750 TL dediler. Daha var km sine diyip kapadım.

Az evvel Honda Bora'yı aradım arkadaşlar, 10 bin bakımı için 1650 TL fiyat verdiler. 5 nisan günü gideceğim. Bakalım pazarlık ile kaça düşecekler.

Az evvel Honda Bora'yı aradım arkadaşlar, 10 bin bakımı için 1650 TL fiyat verdiler. 5 nisan günü gideceğim. Bakalım pazarlık ile kaça düşecekler.
Hocam ben 20 ocak civarı yaptırdım. Telefonda banada 1650tl dediler. Civicclub üyelerine indirimden bahsettim, servise gelin bakalım dediler.
Gittiğinizde servis bankosundaki arkadaşa bahsedin civicclub indirimini, servis müdürü Merve hanım konuyu biliyor.
Aracıda ordan aldım, kaskomda oradandı nakit tek çekim indirimi falan polen filtresi hariç 1104tl ödemiştim 2 ay önce.

Geri