Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Ankara bora 820 tl fiyat verdi. 20.000 bakımı için. telefonda fiyatları net değilmiş gelince ancak fiyat netleşirmiş bunu da anlamış değilim
Bursa Inallar 850 tl verdi. Hemen hemen ayni fiyatlar, 20 bin bakimini yetkili serviste daha ucuza yaptiran var mi?

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
bu aracın handikaplarından biride bakım ücretinin fazla olması.
dizel araçlar en fazla bu rakamlara bakım yaptırıyorlar,
üstelik bizim araç bakımlarında buji değişimi bile yok.
pes diyorum

SenS

0
Aracınız
Bende İzmir çamkırandan fiyat aldım. 1100 küsür dediler indirimle şuan 950 tl ye geliyor dediler.. dizel araba bakımı bu kadar tutmuyor.. fiyat konusunda iyice uçtular. Dışarıda 450 tl yi geçmeyecek bakıma 2 katı fiyat istiyorlar.. gidip gitmeme konusunda kararsızım bende

ircan

0
Aracınız
120 lira ya
20 lira filitre
30 lir hav filitresi
Iscilik alsin alsin 50 lira
Lpg varsa filitre 70 lir ki 10k da degismesine luzum yok
Bence gitmeyin bu sanzman ve motor un yaptogi km ler belli oyle yolda birakmaz sizi

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dün itibariyle 20.000 bakımı yapıldı. 835 TL ve bir kuruş dahi inmiyorlar. Birde lastiğin birine civi saplanmış ona da 35 TL istediler yani toplamda 870 TL verdim ve kendimi ciddi manada kazıklanmış hissettim :) bu son artık daha servisin yolunu tutmayacağım. Ankarada özel servis çok var nasılsa

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Servise bakım için para bayılmak istemiyorum fakat göçük ile alakalı sorun olursa ve servisler geri çağırırsa, "siz zaten bakımı dışarda yaptırmışsınız aracınız garanti kapsamında değil" demezler mi?? Ya da içerdeki trim sesi için "garanti kapsamı dışında kalmış" demezler mi? Buna net bir yanıt bulamadım henüz. Kimi garantiden çıkar diyor kimi çıkmaz diyor..

Aracınız
Yağ bakımını dışarda yaptırman motorun garantisi ile alakalı bir durum. göçük problemi yani kaportanın yaptığınız yağ bakımı ile ilgisi olamaz ki. Zaten yarın bi gün deri koltuk deforme oldu diyelim gidiyosun kullanıcı hatası diye cevap geliyor. Mesala başka bi aracımda 30.000de iken araç yokuşta kalkarken araçtan ses geliyordu gittim baskı balata yanmış kullanıcı hatası dediler daha şanzuman inmeden hemde. Kavga gürültü çıkardım servisde de ancak ve ancak kendi hataları olup değiştirdiler. O yüzden ben araçların garantili olduğuna inanmıyorum

Yaklaşık 2 hafta önce hb 10.000 bakımını yetlili serviste yaptırdım. Geçen hafta yolda giderken araba bir anda yağ basıncı düşük uyarısı verdi. İndim baktım bir milim bile yağ kalmamış. Hondayı aradım gelip servise çektiler arabayı. Meğerse serviste takılan yağ filtresi sızıntı yapmış. Bir hafta geçtikten sonrada bir anda bütün yağı yere boşaltmış. Yeni filtre takıldı,yeniden yağ dolduruldu vs.
Yani demek istediğim acaba yağ filtresi ve yağ değişimini dışarıda yaptırsaydım böyle bir sorun olsaydı,araba bende değilde başkasında olsaydı uyarıya dikkat etmeden sürseydi motor zarar görseydi karşımda muhattap kimi bulacaktım? Benden tekrar yağ parası ,filtre parası isterler miydi? Ben olsam garantisi devam eden arabayı yetkili servise götürmeye devam ederim.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri