Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8245]nemlee[/MENTION] Hayırlı olsun, benim araç 20.200 km de en son 12.000 de 4 ay önce girmiş 22.000 gibi giderim diye düşünüyorum.

Aracınız
adamlar resmen bakım parasından köşeyi dönüyorlar. araç kasa problemi su yüzüne çıktığı halde halen peynir ekmek gibi satıyor (ben dahil).. Madem bu kadar talep görüyoruz biz de müşteriye köstürelim diyorlar resmen... Eskişehir ufuk plaza da bugün bana 850tl verdi. Aracımı 2. el aldığım için bu benim ilk bakımım olacak o yüzden servise gitmeyi düşünüyorum. ama ondan sonra gider miyim orası muamma... Resmen soyuyorlar

esaret

0
adamlar resmen bakım parasından köşeyi dönüyorlar. araç kasa problemi su yüzüne çıktığı halde halen peynir ekmek gibi satıyor (ben dahil).. Madem bu kadar talep görüyoruz biz de müşteriye köstürelim diyorlar resmen... Eskişehir ufuk plaza da bugün bana 850tl verdi. Aracımı 2. el aldığım için bu benim ilk bakımım olacak o yüzden servise gitmeyi düşünüyorum. ama ondan sonra gider miyim orası muamma... Resmen soyuyorlar
Şimdi gitmezsen bidaha gitmezsin.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Şimdi gitmezsen bidaha gitmezsin.

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sanirim ilk ve son kez gidicem.. su kasa problemi icin cagirmaya baslamislar ve sanirim 100tl ucret talep ediyorlarmis. Sikayetvar da cokca sikayet olmus. Sirf bu yuzden bir kez gitmeyi planliyorum stres yasamamak adina..

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bugün Tekirdağ Honda Onur yetkili servisi aradım ve 20000 km bakım için fiyat istedim. Aracım lpgli, 890 TL fiyat verdiler. 6ayda bir bakıma girdiğimi söyleyince polen filtresini değiştirmeyelim o zaman dediler bende camsuyu falan gereksiz şeyleride çıkartın deyince fiyat 740 tlye indi. Motor yağını ne kullandıklarını sordum 5w30 shell marka yağ kullanıyorlarmış ben 0w20 istiyorum kendi yağımı getiricem deyince kabul etmediler.

Aracınız
Arkadaşlar servis ücretleri bence çok fazla ama garanti takıntısı yüzünden gidiyoruz. 20000 bin bakımını motor iç dış temizleme dahil 850 tl civarı yaptım..

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ankara da efe ve boradan fiyat aldım efe 920 tl bora 950 tl çıkardı 20000 km bakımı lpg li araç için çok değil mi araba 2016 model garanti dışı kalmasın diye servise gitmeyi düşünüyordum ne yapsam bilemedim sadece yağ ve filitreler için çok fazla bu ücret daha uygun fiyat alan var mı?acaba

servisle uğraşmayın ben 20 binde bir giriyorum ara 10 binleri kendim yaptırıyorum önemli bakım 40 binde bir şanzuman yağı ve subap ayarı için

Abiler kesinlikle servise gitmeyin bi garanti tuzağı adına insanı soyup soğana çeviriyorlar 40 bakımına gittim 780 bakım 700 tl de şanzuman bakımı diyince verdim küfürü çıktım Mercedes götürsen servise o para tutmaz çıktım dışarda bakımı yaptım lpg dahil 320 TL

O kadar para dökeceksin garanti için o paraları vere vere zaten arıza versen o para tutar bide bunlar kendi şanzumanlarına güvrnmiyormu o kadar araba servise götürdüm ilk defa bu filimlerle karşılaştım

Geri