Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

gunesec

Özel Üye
Benim araba 12.700 lerde, Ayışığı 2150 tl ye yapıyor 2. yıl bakımını.
Dezenfekte işlemi yapalım mı dediler +300 lira tuttu yaptırmasanız da olur benim arabaya iş yerinden binenler oldu diye tamam dedim.
Fiyat çok iyi. Şanzuman yağı da değişecek mi? Ben Ankara'da 2600 ve 2700 fiyat aldım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Az önce 2019 Aralık ayında aldığım Honda Civic eko elegance aracımı Mersin Akbayrak da 2550 ye yaptırdım. Ne kadar zorladım bir bilseniz. Servislerin durumu bu maalesef. Garanti kapsamımdan çıkana kadar size bunu yaşatıyorlar.
Bir de servis çalışanları size genellikle emir verir gibi ve sert davranmakta bunu hiç anlamıyorum halbuki arabayı satarken çok kibarlar. Herhalde indirim isteriz diye korkuyorlar bu da maalesef ülkemizin gerçeği. Şu an servisin arkasında hala arabanın yıkanıp bana teslim edilmesini bekliyorum. Sabah 8 civarı verdim arabayı ve yıkama yetişmez dediler ısrar edince o zaman bekleyin dediler . Mersin den herkese selamlar:(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
İki yıl bakımı yani 20000 bakımını 2090 liraya yaptırdim buna klima dezenfektanı dahil ama arac 13500 km daha polen filtresi ve LPG filtresi degistirilmedi. Şimdi araç 20000 km değil neden buraya yazdın diyebilirsiniz. Çünkü aslında 20000 bakımı ile iki yıl bakımı aynı şey.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba. dün Adana honda tekbaş da. 20.000 bakımı yaptırdım. fiyat olarak önce 2900 TL dediler. biraz düşün dedim 2500 TL ye düştüler. çok dedim biraz daha iskonto yapın dedim. en son 2350 TL ödeyip çıktım. fiyat olarak nasıl sizce.

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu hafta Ankara Bora rot ayari dahil 2750 tl odedim.Herhangi bir pazarlik yapmadim.Aracim Civic Rs.Selamlar.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba. dün Adana honda tekbaş da. 20.000 bakımı yaptırdım. fiyat olarak önce 2900 TL dediler. biraz düşün dedim 2500 TL ye düştüler. çok dedim biraz daha iskonto yapın dedim. en son 2350 TL ödeyip çıktım. fiyat olarak nasıl sizce.
Merhaba hocam. Bende Kasım - Aralık gibi Adana'da 20000 bakımına gideceğim. Mersin Honda bayisinden fiyat aldınız mı?

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba arkadaşlar
Dün itibariyle 20bin bakımını yaptırdım 2.sene dolduğundan dolayı. Bakım sırasında aracım 14314 km olarak giriş yaptı.
Yapılan işlemlerle alakalı faturayı aşağıda paylaştım.
İstanbul Mutluhan bayinden almıştım aracımı ve bakımını da orada yaptırdım.
bunların dışında kronik sorun benimde başıma geldi. Klima soğutması yapmıyordu ve dün serviste söyledim soğutma yapmıyor fan olarak çalışıyor diye kontrol edilmesini istemiştim.
Radyatör kaynaklı sorun oluğunu ve sipariş verildiğini belirttiler dün.
Verilen sipariş bu hafta ya da önümüzdeki hafta geleceğini ve bununla alakalı randevu için arayacaklarını söylediler.
Toplam serviste bakım için ücret 2283 TL ödeme yaptım.
Çoğu arkadaşlar garantiden çıkacağım vs tarzda cümleler kullanıyor onlara da gerçekten hak veriyorum ama radyatör tarzında olaylar çıkabilir diye düşündüğüm için servis garantisini ben bozmak istemiyorum.
Sonuçta bu radyatörde az buz bir fiyat değildir. Senede 2bin TL'den kaçıcam diye diğer taraftan girmesine gerek yok.
Sadece şanjıman yağı ve işçilik ücreti olarak 1100 TL ücret yansıtmaları zaten yetiyor.
Ayrıca bu servisler zaten çalışan elemanların maaşlarını müşterilerden çıkarmış oluyor. 2 saaatlik bakım işlemine 432 TL ücret yazıyorlar gerçekten soygunculuktur bu durum.

Üstadım selamlar klima probleminiz soğutmama mı yoksa az soğutma şeklinde miydi 2020 turbo sedan kullanıcısı olarak yazın klima soğutmasından memnun kalmamıştım servise başvurdum gazı yeniden basıp kaçak sıvısı eklediklerini söylediler lakin soğutmadan halen memnun olduğum söylenemez, sizin araç hiç mi soğutmuyordu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
İki yıl bakımı yani 20000 bakımını 2090 liraya yaptırdim buna klima dezenfektanı dahil ama arac 13500 km daha polen filtresi ve LPG filtresi degistirilmedi. Şimdi araç 20000 km değil neden buraya yazdın diyebilirsiniz. Çünkü aslında 20000 bakımı ile iki yıl bakımı aynı şey.
Bakımı nereye hangi bayiye yaptırdınız
Şanzuman yağı değişti mi

Geri