Civic FC5 Civic FC5 40.000 km bakımı

Evet devam ediyor aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz,

Görüşmelerimiz sonrası İzmir Terakki servisi ile anlaşma sağladık buna göre, %15 işçilik %10 parça indirimi duruma göre de fiyatta extra kolaylık sağlayacaklar.İndirimden faydalanabilmek için aşağıda bilgileri yer alan kişilerden birisini arayarak Civictr forum aracılığı ile aradığınızı bilgileri Turgut beyden aldığınızı söyleyerek fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

Fatma hanım, 0232 343 38 38 Dahili 161

teşekkürler. çok sağolun.

Arkadaşlar bugün honda ceme aracımı teslim ettim 40.000 bakımı için benden 2300 tl fiyat istediler bende şanzıman yağını değişmemelerini istedim.Fiyat 1250 tl oldu.40.000 de ki araç için şanzıman yağı değiştirmek gerekir mi ? İlk kez şanzıman yağı değiştiğini duydum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kitapçığında 40 bine değiştirin yazıyor. garantiye önem veriyorsanız bir sorun etkiliyor mu garantiyi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
40000 km de subap ayarı 650 tl istediler . herkes 40 binde yaptırıyor mu bu ayarı?
Hayır ben yaptırmadım sübap ayarı 40 binde. Kitapçığa bakın önce bakım bölümünde yazmıyorsa yaptırmayın.

Arkadaşlar 2017 Eco exe aracım için 40000 bakımı yaklaşmakta bende servis dışında yaptırmak istiyorum,Hangi parçalar değişecek buna ilişkin 40000 bakımı yaptıranlara detaylı liste olan paylaşabilir mi..Birde ben giresundayim yakın olarak tavsiye edeceğiniz bir servis varmı yoksa bosh arabw servisine mı gideyim tavsiyelerinizi bekliyorum

Mi 9 SE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zero

0
Anladığım kadarıyla 40.000 bakımında sübap ayarı ve şanzuman yağı değişimi bakım listesinde var.
Araç LPG yaktığı için sübap ayarı bana makul geliyor -ki yakıt sarfiyatında, çekişte ve motorun sesinde- çok önemli bir konu; ihmale gelmez. Ayrıca uzun süreli kullanımda geleceğe bir yatırım gibi geliyor, ayarı yapılmış sübaplar daha uzun süre bozulmadan çalışırlar...
Tartışmalarda görüldüğü üzere şanzuman yağı konusu çok konuşuluyor. "40.000 km.de şanzuman yağı mı değişirmiş?" etrafında bir isyan söz konusu:giggle: Fakat o da bana makul geliyor; çünkü normal bir şanzumandan bahsetmiyoruz. CVT yapısı itibariyle böyle bir fark yaratıyor olabilir diyorum. HONDAnın kendisi bunu böyle istediğine göre; servislerin uydurması bir durum söz konusu olmasa gerek diyorum.

Gelelim aldığım fiyatlara: Sivas 2400 Tl. fiyat verdi ve bir nebze pazarlık payı bırakmadı!
Ben Mersin'e küçük bir seyahat planlamışken oradan da bir fiyat alayım dedim: 2200 Tl. + rot balans ayarı şeklinde bir fiyat verdiler.

Hazır Mersin'e gitmişken, 2200 Tl'ye yaptırayım diyorum. Fiyat sizce de makul mu? Bu ara 40.000 bakımı yaptıran, fiyat alan arkadaşların dikkatine...

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba malum Ankara'daki yetkili servislerde bakım fiyatları çok pahalı. Ben de çevre illeri aradım ve 06.02.2020 tarihinde fiyat aldım. Aşağıda paylaştığım listeyi incelediğiniz zaman 40.000 bakımında ekstra olarak subap ayarı ve fren hidroliği işlemleri olduğunu göreceksiniz. Listede en yüksek ile en düşük fiyat teklifi arasında tamı tamına 1200 TL fiyat farkı var! En iyi fiyatı veren servis orijinal, motul ve PO olmak üzere 3 çeşit yağ markası opsiyonu da sağlıyor ve fiyat değişmiyor daha ne olsun ! Benim yapacağım şey Cumartesi günü Konya'ya gidip yiyip içip gezip bakımı yaptırıp dönmek olacak :) Size de tavsiye ederim. Umarım faydalı olmuştur. IMG_20200206_120818.jpg

Aracınız
Ankara Efe, Bora ve Konya Toros'u biliyorum. Ben aracımı Bora'ya götürüyorum. Efe tok satıcı olmuştur her zaman, Toros ise işini düzgün yapmayan bir servistir ;)

Ayrıca Efe'de ve Toros'ta bir müşteri olarak değeriniz yoktur. Paranızla rezil olur birde üzerine azarlanırsınız.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri