Civic FC5 Civic FC5 40.000 km bakımı

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Randevulu gidin hiçbir sorun olmaz ben 10 gibi verdim aracı 4 de aldım
Aynen hocam. Hem fiyat olarak hem ilgi alaka olarak daha uygun ise neden olmasın. Hatta bakımlar aynı zamana denk gelirse Eskişehire arka arkaya bir çıkarma yapabiliriz de :)

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
40.000 bakımı için Eskişehir Ufuk ile görüştüm.
Verdikleri bilgiler şu şekilde:

1) Subap ayarı hassas bir ayar olduğu için aracın tamamen soğuması gerekli imiş. Sabah en geç 09:45'te teslim almak istiyorlar. Akşam 17:00'de teslim ediliyor. Şehir dışında gidecek arkadaşlar bu noktayı dikkate almalılar.
2) Bakım 1200, subap ayarı 250, fren hidroliği 150 tl olmak üzere toplam tutar 1600 TL.
3) Kredi kartı ile taksitli veya peşin ödemede fiyat farkı yok dediler. Ama 1630 tuttu atıyorum düz 1600 yaparız dediler.

22 Şubatta bakıma gireceğiz nasipse. Bakım sonrası izlenimlerimi de burada paylaşır sizleri aydınlatmaya çalışırım. İlk edindiğim izlenim Konya servisine göre telefonda daha ilgili ve işlerine hakim gibiler idi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Özlem hanım ile görüşün belli bir miktar daha indirim yapar diye düşünüyorum
40.000 bakımı için Eskişehir Ufuk ile görüştüm.
Verdikleri bilgiler şu şekilde:

1) Subap ayarı hassas bir ayar olduğu için aracın tamamen soğuması gerekli imiş. Sabah en geç 09:45'te teslim almak istiyorlar. Akşam 17:00'de teslim ediliyor. Şehir dışında gidecek arkadaşlar bu noktayı dikkate almalılar.
2) Bakım 1200, subap ayarı 250, fren hidroliği 150 tl olmak üzere toplam tutar 1600 TL.
3) Kredi kartı ile taksitli veya peşin ödemede fiyat farkı yok dediler. Ama 1630 tuttu atıyorum düz 1600 yaparız dediler.

22 Şubatta bakıma gireceğiz nasipse. Bakım sonrası izlenimlerimi de burada paylaşır sizleri aydınlatmaya çalışırım. İlk edindiğim izlenim Konya servisine göre telefonda daha ilgili ve işlerine hakim gibiler idi.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar arkadaşlar,

Belki faydası olur diye paylaşayım dedim. 40.000 bakımı için geçen gün gittim Honda Park' a. Zaten randevu alarak gitmiştim ve herhangi bir sorun yaşamadan verdim aracı. Sabah 9' da bırakıp öğlen 1' e doğru geri aldım ve toplam maliyet olarak 1210 TL ödedim. Yapılan işlemler ise faturada yazdığı isimleri ve sırasıyla,

Yağ Filtresi
Karter Tapa Pulu
Motor Yağı
Hava Filtresi
Element Filtresi Değişimi
Cam Temizleme Sıvısı Takviyesi ve Sarf Malzeme

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhabalar arkadaşlar,

Belki faydası olur diye paylaşayım dedim. 40.000 bakımı için geçen gün gittim Honda Park' a. Zaten randevu alarak gitmiştim ve herhangi bir sorun yaşamadan verdim aracı. Sabah 9' da bırakıp öğlen 1' e doğru geri aldım ve toplam maliyet olarak 1210 TL ödedim. Yapılan işlemler ise faturada yazdığı isimleri ve sırasıyla,

Yağ Filtresi
Karter Tapa Pulu
Motor Yağı
Hava Filtresi

Hocam selam mesaj için teşekkürler, subap ayarı olmadığına göre araç benzinli sanırım? Detay verebilir misiniz

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar arkadaşlar,

Yağ Filtresi
Karter Tapa Pulu
Motor Yağı
Hava Filtresi

Merhaba 40.000 km şanzıman yağı değişmiyor mu ?

Geri