Civic Fc5 Aliexpress multimedya

anemon

0
[MENTION=3380]anemon[/MENTION] Hocam şifre oldu teşekkür ederim. Bu ayarlar kısmında işe yarar değiştirebileceğimiz bir ayar var mı kurcaladınız mı hiç? Açık kapı uyarısını kapattım ancak düzelmedi halen ters gösteriyor.[/QUOTE [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Vay be sevindim adına. Demekki ortak yazılım kullanıyorlar. Yada aynı fabrikadan çıkıyor farklı satıcılarla piyasaya sürülüyor.
Dünyanın ayarı var. Ben boş zamanlarımda kurcalıyorum. Özelliklerin kimisi fos çıkıyor. Sıkıntı çıkmıyor. Çok savruk derecede kurcalamazsan sorun olmaz. Her bir özellik değişiminde yeniden başlatma prosedürü oluyor. Hatta CAN tipi değişimi bile yaptım. Çok ilginç özellikler çıkıyor. Acayip keyifli

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR Vay be sevindim adına. Demekki ortak yazılım kullanıyorlar. Yada aynı fabrikadan çıkıyor farklı satıcılarla piyasaya sürülüyor.
Dünyanın ayarı var. Ben boş zamanlarımda kurcalıyorum. Özelliklerin kimisi fos çıkıyor. Sıkıntı çıkmıyor. Çok savruk derecede kurcalamazsan sorun olmaz. Her bir özellik değişiminde yeniden başlatma prosedürü oluyor. Hatta CAN tipi değişimi bile yaptım. Çok ilginç özellikler çıkıyor. Acayip keyifli

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bende biraz baktım elimde kalır diye tırstım :)

[MENTION=964]maksu[/MENTION] Hocam aslında cihaz montajı ve cihazı anlatan ayrı bir konu açacağım ama bu ara yoğunluktan vakit bulamadım, kısaca özet geçersem satıcıdan 88$ iade aldım cihaz bana 800 TL ye gelmiş oldu. İade paradan dolayı da şimdi satıcı bana destek sağlamıyor ben de arkadaşlardan yardım alarak cihazı çözmeye çalışıyorum :)

Geri