Civic Fc5 Aliexpress multimedya

ufis

0
Aracınız
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Hocam cihazın fabrika ayarlarına girilen bir menü var şifre istiyor şifresini biliyor musun?
Satıcı bana küsmüş cevap vermiyor :)

bende iade istedim neler oluyor yazmış anlaşmazlığı kaldır ben istanbula ürün gönderiyorum sana can-bus göndereyim diyor uyanık ya bu cinli kardeş :) şifrenin ne olduğunu bilmiyorum ama araştırayım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Hocam iadeyi aldım Böylece cihaz 600 TL ye geldi 190 da vergi verdim :)
Ancak satıcı artık destek olmayacak gibi duruyor sorunları nasıl çözeceğim bilmiyorum.
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Sen can busu yine gönder deseydin :) Anlaşmazlık için ne kadar talep ettin ?

ufis

0
Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Hocam iadeyi aldım Böylece cihaz 600 TL ye geldi 190 da vergi verdim :)
Ancak satıcı artık destek olmayacak gibi duruyor sorunları nasıl çözeceğim bilmiyorum.
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Sen can busu yine gönder deseydin :) Anlaşmazlık için ne kadar talep ettin ?

Bana kapat öyle göndereyim dedi fakat sonra bana yazılım göndermiş bunu dene diyor 300usd istedim sattıgı cihazla gönderdiği cihaz farklı çıktı sadece düğme farkı var koltuk ısıtmada çalışmadı birtürlü uğraşıp duruyorum :)
onlarda ne yaptıklarını bilmiyor açıkcası tek artısı işlemcisi ver ram iyi olması birde ekran çözünürlüğü 1024*860 çözünürlük olandan göndermiş burda satılanlar 1024*760 çözünürlükleri
doğru yazılımı bulsak sorun çözülecek

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bana kapat öyle göndereyim dedi fakat sonra bana yazılım göndermiş bunu dene diyor 300usd istedim sattıgı cihazla gönderdiği cihaz farklı çıktı sadece düğme farkı var koltuk ısıtmada çalışmadı birtürlü uğraşıp duruyorum :)
onlarda ne yaptıklarını bilmiyor açıkcası tek artısı işlemcisi ver ram iyi olması birde ekran çözünürlüğü 1024*860 çözünürlük olandan göndermiş burda satılanlar 1024*760 çözünürlükleri
doğru yazılımı bulsak sorun çözülecek

Satıcı benden darbe aldıktan sonra anlaşmazlık açılmasından korkar oldu galiba, ben ilk anlaşmazlık açacağım dediğimde çok sallamıyordu :)

Umarım çözersin en azından şu aşamada sana destek oluyorlar benim selamımı bile almıyorlar :)

ufis

0
Aracınız
ben söylemeden açtım valla şaşırdılar ama yapacak bişi yok doğru dürüst ürün satsınlar

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ben söylemeden açtım valla şaşırdılar ama yapacak bişi yok doğru dürüst ürün satsınlar

Kamerayı az evel çözdüm doğru gösteriyor artık :)
Sen arayı bozmadan fabrika ayarları şifresini bir istesene hepsinin aynıdır diye tahmin ediyorum.
Sen de yüklü navigasyon hangi marka harita güncel mi?

ufis

0
Aracınız
Kamerayı az evel çözdüm doğru gösteriyor artık :)
Sen arayı bozmadan fabrika ayarları şifresini bir istesene hepsinin aynıdır diye tahmin ediyorum.
Sen de yüklü navigasyon hangi marka harita güncel mi?

ıgo var bende bakmadım ama sana link vereyim indir istersen

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
o linkdeki yazılım su şekilde olacak cihazda sistem sonrasonda app acıp buraya apk dosyasını atıyorsun kur işlemini yapıyorsun

İndirdiğim dosya içerisinde, 1-Yukarıdaki igo klasörünü indiriniz.com.nng.igoprimoisr_636868.javaclient/files/iGOklasörü içindeki iGO klasörünü dahili hafızaya kopyalayınız

ve iGO_Israel_9.6.29.636868_sys_not_changed-1 kurup çalıştırın

Yazıyor böyle bir deneyeyim mi ne dersin?

Geri