Civic Fc5 Aliexpress multimedya

anemon

0
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan. Görderdiği kamera arka kamera olduğu için ayna görüntüsü alıyoruz. Ben ön tampona taktım. Sırf bu iş için bir kamerayı söktüm kablo kutupları ile oynadım yok olmuyor. Bazı kameralarda fabrikadan iki kablo çıkarmışlar. Çizgiler için ve aynayı düzeltmek için.
Şu görüntüyü yazılımla ters çevirme işini çözen olsa çok makbule geçecek.
Not..öntampon kamerası linkine yazmama rağmen cevap gelmedi. Buradan da bir haber uçurmuş olayım dedim

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3380]anemon[/MENTION] [MENTION=964]maksu[/MENTION] [MENTION=13530]ufis[/MENTION] Bugün satıcıya mesaj yazdım bakalım ne olacak, kapı açık ikazları da ters oluyor sağ ön kapı açılınca sol ön kapı resmi çıkıyor :)
Türkiye deki cihazlar nasıl bilmiyorum ama geri görüş kamerasında şöyle ekstra bir özellik kazandı direksiyon hareket ettirildiği zaman hareket eden ekstra bir park yardımcı çizgisi var.
Aslında cihazda extra özellik çok ama araç desteklemiyor sağa sinyal verince ayna altında kamera olsa devreye giriyor, otomatik kapı kilitleme hazırlığı ve ayarları var tesisatı çekebilsem extra modul olmadan kapı cam klilitleme çalışacak galiba.

Aracınız
Civic FC5 2016
Civic Fc5 Aliexpress multimedya

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan. Görderdiği kamera arka kamera olduğu için ayna görüntüsü alıyoruz. Ben ön tampona taktım. Sırf bu iş için bir kamerayı söktüm kablo kutupları ile oynadım yok olmuyor. Bazı kameralarda fabrikadan iki kablo çıkarmışlar. Çizgiler için ve aynayı düzeltmek için.
Şu görüntüyü yazılımla ters çevirme işini çözen olsa çok makbule geçecek.
Not..öntampon kamerası linkine yazmama rağmen cevap gelmedi. Buradan da bir haber uçurmuş olayım dedim

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba;

Benim aracımda ön kamera var ve ekrandan aktif ediliyor . Klavuz çizgileri mevcut. Takan usta kameranın bir kablosunu kesti o çizgiler çıktı . IMG_7205.jpg

Hatta ben cihazın arkasında yan kamera yerine bağladığım için ,sinyal verdiğimde ön kamera otomatik açılıp , sinyal kapanınca 3-4 sn içinde otomatik kapanıyor

Kamera link

http://s.aliexpress.com/auAbUnMB

Sadece hayal et

Son düzenleme:

ufis

0
Aracınız
[MENTION=3380]anemon[/MENTION] [MENTION=964]maksu[/MENTION] [MENTION=13530]ufis[/MENTION] Bugün satıcıya mesaj yazdım bakalım ne olacak, kapı açık ikazları da ters oluyor sağ ön kapı açılınca sol ön kapı resmi çıkıyor :)
Türkiye deki cihazlar nasıl bilmiyorum ama geri görüş kamerasında şöyle ekstra bir özellik kazandı direksiyon hareket ettirildiği zaman hareket eden ekstra bir park yardımcı çizgisi var.
Aslında cihazda extra özellik çok ama araç desteklemiyor sağa sinyal verince ayna altında kamera olsa devreye giriyor, otomatik kapı kilitleme hazırlığı ve ayarları var tesisatı çekebilsem extra modul olmadan kapı cam klilitleme çalışacak galiba.

sunu buldum bi dene istersen ruslar baya uğrasıyorlar kapılar içim ice can bus ayarları var onları yapılandırmak lazım

Geri vitese takınız, " Arka kamera "yazısına tıklayınız. Parlaklık ayarı, renk kontrast menüsü görünecektir. Varsayılanı tıklayın, ardından sizin için yapılandırın. Teşekkürler wolfegg

Ekli dosyalar

• 12947173.jpg
    12947173.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 4

ufis

0
Aracınız

su çizgiden bahsediyorsun bu özellik teslada var direksiyon cevirince hareket ediyo

ayrıca kapı kiltleme farları açma gibi fonksiyonları can-bus yapıyor onun ayarlarıda canbus xml strings dosyasında
aşagda yapılandırma ayarları var örnek olarak kısalttım çok uzundu örnek olarak verdim

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

-<resources>

<string name="app_name">Canbus</string>

<string name="lb_120s">120 сек.</string>

<string name="lb_15s">15 сек.</string>

<string name="lb_30s">30 сек.</string>

<string name="lb_60s">60 сек.</string>

<string name="lb_7_5s">7.5 сек.</string>

<string name="lb_90s">90 сек.</string>

<string name="lb_Ambient_lighting_color">Цвет освещения</string>

<string name="lb_Dynamic_Bend_Light">Динамические линии</string>

<string name="lb_Dynamic_Light_Assist">"Ассистент динамического освещения"</string>

<string name="lb_Lane_change_flash">Вспышка при смене полосы движения</string>

<string name="lb_Orange">Оранжевый</string>

<string name="lb_Parking_inside_the_car">Parking inside the car</string>

<string name="lb_Right_front_room_lighting_adjustment">Right front room lighting adjustment</string>

<string name="lb_ac_auto_shift">AC AUTO shift:</string>

<string name="lb_activated">ACTIVATED</string>

<string name="lb_adaptive_cruise_control_systems">ACC(Адаптивный круиз-контроль)</string>

<string name="lb_after_parksense_volume">Тон звука передних паркроников</string>

<string name="lb_air_partition">Air Partition:</string>

<string name="lb_air_start_mode">Режим работы климат-контроля:</string>

<string name="lb_album_name">Альбом:</string>

<string name="lb_all_doors">Все двери</string>

<string name="lb_all_doors_">Двери</string>

<string name="lb_all_window">Все окна</string>

<string name="lb_allowsautomaticatartservice">Разрешить автозапуск</string>

<string name="lb_american">Американская</string>

<string name="lb_amp_infor">Информация об усилителе</string>

<string name="lb_amp_power_on_off">Усилитель выключен:</string>

<string name="lb_amp_switch">Штатный усилитель:</string>

<string name="lb_asl">"Увеличение громкости при увеличении скорости:"</string>

<string name="lb_asr_system">Система ASR</string>

<string name="lb_auto_air_mode">Автоматический режим климат-контроля:</string>

<string name="lb_auto_dimminghighbeams">"Автоматическое затемнение"</string>

<string name="lb_auto_front_defog">Антитуман передней камеры:</string>

<string name="lb_auto_lock_by_speed">Блокировать при скорости:</string>

<string name="lb_auto_rear_defog">Антитуман задней камеры:</string>

<string name="lb_auto_relock_timer">Таймер блокировки:</string>

<string name="lb_autolockbyshiftfromp">"Автоблокировка при переводе АКПП из режима [P]"</string>

<string name="lb_automatic_activation">"Автоматическая активация"</string>

<string name="lb_automatic_door_locking">"Автоматическая блокировка дверей"</string>

<string name="lb_automatic_locking">"Автоматическая блокировка"</string>

<string name="lb_automatic_parking_brake">"Автоматический стояночный тормоз"</string>

<string name="lb_automatic_wiping_in_rain">"Автоматическое включение дворников"</string>

Ekli dosyalar

• 13419035.jpg
    13419035.jpg
    16.6 KB · Görüntüleme: 4

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Hocam cihazın fabrika ayarlarına girilen bir menü var şifre istiyor şifresini biliyor musun?
Satıcı bana küsmüş cevap vermiyor :)

Geri