Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

Wordls

0
Hava almis. Leonlarin hepsinde var bu durum. Servisin degisim yapacagini sanmiyorum. Kis aylarinda ısı dusmesinden dolayi oluyor. Yazin yapmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Tesekkurler hakan uzun degisim yapildigini bilmek iyi oldu

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam zaten tamiri mumkun degil..far sıkı gecme yontemi ile presleniyor.siz geceleyin onumu goremiyorum bugu yuzunden beni tehlikeye atiyor gibi soylemlerde bulunmayi unutmayin ama.

by10ur

0
Aracınız
Civic FC5 2016
Aynı sorun bende de var honda Türkiye ile iletişim kurdum 1000 km bakımında bakılacağını söylediler. Sonuna kadar peşini bırakmayacağım bu işin size de bildiririm sonucu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Değişme olması neyi değiştirir ki farda güncelleme yapılmadiktan sonra.

ukirdi

0
Ayni olay benim basıma geldi 3 hafta sora oldu aksam buhar vardı sabah kayboluyordu aracı aldığım İstanbul Honda artiya götürdüm tabi götürdüm zaman buhar kaybolmustu ama resimlemiştim gösterdim ve ikisinide değiştiler farların kendi bayi üzerinden degistirdiler garantimide kullanmadılar benim bayi kendi üzerinden değiştirdi 2 gün sora geldi farlar taktilar yanı değişiyorlar direk aracı aldiginiz satis elemanınızla görüşün servisle satış elemaniniz görüşsün mecbur değişiyorlar tamiri vs DİE bise yok asla kabul etmeyin 80 90 milyarlık araba ole hata asla kabul etmeyin

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ilgilenmeyen bayi ismini de paylasir misiniz?

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bence de servis ismini paylaşmakta fayda var. Farklı mail adresi ile tepkileri dile getirdiğimizde sonuç neticeye ulaşacaktır. Geçmişte bunu yapsaydık eminim daha farklı noktada olurduk tüketici olarak.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda turkiye ile iletisime gectim japonya ile koordine kurduklarini olumlu yada olumsuz ne cevap alirlarsa geri donus saglayacaklarini ama surecin biraz zaman alabilecegini soylediler.

Ayrica doguda bu sorunlarla karsilasilirken bati illerinde boyle problemlerle karsilasmadiklarini sorunun iklimsel oldugunu falan soyledi yetkili kisi

Geri