Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

Hade86

0
Led far larda bu sorun oldumu hiç ? Exe modelinde

2016 Honda civic 1.6 elegance lpg - otomatik

Arkadaslar yuklenen fotograflara bakarsaniz led lilerdede problem oldugunu goreceksiniz

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hade86

0
Bugun servise götürdüm resimlerini cekti fabrikaya yollayacagını söyledi beni arayacaklarmış

2016 Honda civic 1.6 elegance lpg - otomatik

Aracınız
Bende de aynı sıkıntı oldu dün gece aldım aracı 2017 çıkışlı olsun diye bu sabah damla damla vardır içinde gittim hemen bunlar ilk başlarda yapıyor böyle sonradan kayboluyor dendi ne dersiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar ben boyle bi sorunla karsilasmadim ancak, aldiginiz plazada kendinizden emin bi sekilde anlatirsaniz durumu, aninda degisim olur. İzmir camkiran dan simdiye kadar 2 civic aldim , 2 sindede buna benzer sounlar yasadim, sagolsunlar hic uzmediler, direkt yenisi ile degisimini yaptilar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Demek ki FB7 sahiplerinin değişim yapmaması için bir neden daha varmış
;)

FC5 sahiplerine geçmiş olsun.

Kesinlikle verdiğiniz paranın arkasında durun. Honda, bir Alman (kapı sesi ile ünlü) firması değil. Kullanıcılarını kobay olarak kullanma alışkanlığı kazanmasınlar.

Daha sonra değişim yapacağımızda elimizde yine güzel bir firma kalsın.

Onceki aracim 2014 fb7 idi 4 ay once satmistim arac bakiyordum yeni kasa cikinca yeni kasayi aldim cok ama cok memnunum.Tabi fb7 satip fc5 alinirmi orasi zevk meselesi ama ben iki aracta satiliyor olsa sifir alacak olsam kesinlikle fc5 alirim.

Geri