Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

Arkadaşlar merhaba bende az önce farkettim farlar buğulanmış iki gün önce aldım aracı 1000 bakımına götürünce direk değiştirtcem böyle saçmalık olamaz. IMG_1453.JPGIMG_1455.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba bende az önce farkettim farlar buğulanmış iki gün önce aldım aracı 1000 bakımına götürünce direk değiştirtcem böyle saçmalık olamaz. Ekli dosyayı görüntüle 4071Ekli dosyayı görüntüle 4072

Honda Türkiye'ye dava bile açabilirsiniz bence boyle bir terbiyesizlik olamaz 90 bin liralık bir araçta bunu yasamak ne demek bizlere yeterince mahalle Pazari muamelesi yapıyorlar ama bu kadar da olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ukirdi

0
Hic bekleme hocam hemen götür ihale size kalır binbirturlu bahane bulurlar sıcağı sicagina götürün

Bu bugulanma sorunu belli bir hava sicakliginin altindami oluyor acaba.-10 15 te felan.yoksa yagmur yaginca felan su aliyor ozamanmi oluyor.

Aracınız
Bu bugulanma sorunu belli bir hava sicakliginin altindami oluyor acaba.-10 15 te felan.yoksa yagmur yaginca felan su aliyor ozamanmi oluyor.

Hava ile bir alakası yok farın icin buğulanması demek hava giriyor içine demek yanı düzgün bir şekilde takılmış olsa -40 da olsa fark etmez

Bugün bursa inalları aradım randevu için sorunuda anlattım far olayında çok şikayet var şuan bizde ne yapicağimizi bilmiyoruz honda türkiyeden bu konu hakkinda bilgi bekliyoruz siz foto cekin 1000 bakimina kadar bi bekleyin dediler.

Hade86

0
yapacak birsey yok suanlık bu sorun için. değiştirseler dahi gene aynı olacak..... fabrikadan haber bekliyoruz belkide led far takarlar :)) bu farlar sorunlu diye elegance için

Aracınız
yapacak birsey yok suanlık bu sorun için. değiştirseler dahi gene aynı olacak..... fabrikadan haber bekliyoruz belkide led far takarlar :)) bu farlar sorunlu diye elegance için

Ama bu sorun herkeste yok die biliyorum bende yarın alıyorum aracı bakalım varmı sıkıntı

Geri