Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben ugurozer e attırdım root gerçekten güvenerek yaptırabilirsiniz. Benimde endişelerim vardı bu konuda ama çok memnunum. Bu arada iphone u hdmı ile bağlamak için en doğru yol iphoneun kendi hdmi kablosu diğerleri sorunlu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Alırken video oynatıyordu satan kişi . Telefondan. Ama kablo ne ile bağlıydı bilemiyorum. Fakat ben bir türlü yapamadım.

Satan kisinin aracnda ya root vardir yada el freni kablosunu kesmistir (bunu asla yapmayin) facebookda da bu sekilde insanlari kandirip fais fiyatlara kablo sattilar. Root islemi en mantiklisi zaten root sonrasi youtube spotify tv kanallari yukleniyor ve usb den video dahil hepsi seyir halinde calistigi icin kabloyada hic gerek kalmiyor. Kablosuz interneti paylasiyorsunuz o kadar.

Ben ugurozer e attırdım root gerçekten güvenerek yaptırabilirsiniz. Benimde endişelerim vardı bu konuda ama çok memnunum. Bu arada iphone u hdmı ile bağlamak için en doğru yol iphoneun kendi hdmi kablosu diğerleri sorunlu.

Gule gule kullanin Burak bey.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hdmi kablo ile yansitma sansiniz var ancak cihaz rootsuz ise sadece el freni cekili iken yansitabilirsiniz. Her hdmi kablosuda calismiyor.

Maalesef. 2019 makyajlı exe var. El freni çekili ilken Bile HDMI bağlayınca ekran kararıyor, ses gidiyor. Honda servis (Ankara-Bora) daha HDMI ile bağlanabileceğini bilmiyor. Çözemedik.

Aracınız
Civic FC5 2019

gerçekten cihazda herhangi bir yavaşlama vesair olmadı mı? kaç tane program ilave olarak yükleyebildiniz?
saygılar

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba
Cihaz bu ise root ile yapilabilir. Ancak hizdan dusmeyen bir islem istiyorsaniz istanbula geldiginizde her turlu yardimci oluruz
Ugur hocam mrb makyajli kasa eco elegance arac aldim ama su android auto yu da hareket halinde video isleminide cozemedim kablo filan kestirmekde istemiyorum. Cocuklar icin ozellikle cizgi film izletmek istiyorum yolda giderken. Senden ricam istanbuldayim yardimci olabilme imkanin olurmu

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Size nasıl ulaşırım

MerhabaUgur hocam mrb makyajli kasa eco elegance arac aldim ama su android auto yu da hareket halinde video isleminide cozemedim kablo filan kestirmekde istemiyorum. Cocuklar icin ozellikle cizgi film izletmek istiyorum yolda giderken. Senden ricam istanbuldayim yardimci olabilme imkanin olurmu

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ozelden cevap yazdim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri